• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 5 клас

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники 5 клас НУШ

   В п’ятому класі в житті кожного учня відбуваються значні зміни: поява нових вчителів та предметів, ускладнення навчального матеріалу, зростає потреба в самостійному вивченні деяких тем. Ці перетворення нерідко стають причиною падіння рівня успішності школярів. Не загубитися у вирі нової інформації допоможуть шкільні посібники, укладені з урахуванням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти та реформи «Нова українська школа».

   Якщо Ви бажаєте купити підручник для 5 класу, то раді Вам в цьому допомогти. В інтернет-магазині Буклетка представлені усі можливі варіанти посібників НУШ 2022 за приємними цінами.

    Більшість видань орієнтовані на нові ціннісні орієнтири, а саме: 

► Цінування особистості

► Вільний доступ до освіти

► Становлення вільної громадянина

► Добробут і безпека

► Активна громадська позиції та патріотизм

 

   Підручники 5 класу можуть різнитися за предметами, авторами та видавництвами. Найпопулярнішими видавцями шкільної літератури є:

► Генеза;

Освіта;

► Ранок;

► Літера;

► Оріон.

    Пізнаємо природу 5 клас дозволяє Вашій дитині усвідомити роль природи в житті людини та набути особистого досвіду в її дослідженні.

   Українська література як складова інтегрованого курсу відкриває перед своїми читачами світ авторських творів та навчає першим прийомам художнього аналізу.

    Історія п'ятого класу знайомить школярів із основами історичної науки і вчить чітко визначати роль минулого в поступі людства.

   Мовну та мовленнєву компетенцію вдало реалізовує підручник українська мова 5 клас, який містить вправи не тільки репродуктивного характеру, а й творчого.

   Відкриваючи  підручник з математики, кожен п'ятикласник проходить узагальнення і систематизацію знань та методів обчислення ще часів початкової школи. Подача нової інформації відбувається за допомогою великої кількості наочного матеріалу, що пояснюється віковими особливостями п’ятикласників. Математика підручник 5 клас включає в себе не тільки задачі і приклади, а й завдання на розвиток логіки, ребуси, головоломки.

   Сучасний світ неможливий без інформаційних технологій. Розібратися із правильним використанням їх для навчання й розвитку допоможе інформатика 5 клас підручник. Увага в даному посібнику приділяється вивченню різноманітних пристроїв-носіїв інформації, складанню алгоритмів опрацювання даних та роботі в мережі Інтернет.

   Підручники з 5 класу покликані стати гарним помічником у вивчені такого розмаїття предметів, новим серед яких є Зарубіжна література 5 клас, призначена для текстуального вивчення творів світових письменників.

    Отже, підручник 5 клас 2022,  необхідний саме Вам, можна знайти на нашому сайті зі значними знижками та оперативною доставкою.

Відгуки про товар
 1. Чудовий підручник з української мови для 5 класу. Найкращий книжковий магазин з низькими цінами. Дякую за швидку доставку і якісне обслуговування.
  4 вер. 2023, Таня
 2. От магазина остались самые наилучшие впечатления! Большой выбор, нормальные цены, вежливый персонал. Мой заказ оперативно обработали и уже на следующий день я получила свою посылку!
  25 квіт. 2018, Евдокия
 3. Постоянно беру книги в этом магазине. Всегда быстро и оперативно. А с накопительной скидкой цены получаются очень привлекательными.
  21 січ. 2016, Элина
 4. Не первый год заказываю тут учебники, хороший выбор и цены демократичные.
  18 січ. 2016, Лариса
 5. Да Анатолий, полностью согласна с вами. Я заказывала на класс 31 шт, сделали скидку 5 %.
  18 січ. 2016, Наталья
 6. Заказывала на этом сайте ребенку учебник, уже через два дня получила заказ по почте. Очень удобный интернет-магазин!
  11 лип. 2015, Валерия

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України