• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Основи здоров'я

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В зв’язку з реалізацією здоровозберігаючого компоненту у системі освіти, предмет «Основи здоров’я» набуває все більшої ваги, оскільки його основна задача – ознайомити дітей з особливостями людського організму та можливостями захистити його від негативного впливу. Дисципліна вивчається з 5 по 9 клас загальноосвітньої школи, а заключна оцінка виставляється в атестат про базову загальну середню освіту. Зазвичай цим предметом довантажують вчителі, тож вони не мають спеціальної підготовки окрім курсів підвищення кваліфікації та потребують у методичній допомозі, щоб забезпечити високий рівень викладання курсу. Тому методична література з основ здоров’я все більше користується попитом. Найбільш корисними для вчителів будуть розробки уроків, адже вони містять не просто хід уроку, а ще й безліч додаткового корисного матеріалу, який обов’язково стане у пригоді під час проведення занять.

 

Серед найпопулярніших навчально методичних посібників з основ здоров’я можна виділити:

- конструктори уроку від видавництва «Ранок» - унікальний комплекс, який складається з друкованого видання та диску.

Розробки надруковані таким чином, що їх легко можна підкоригувати та здати на перевірку.

 

На електронному носієві є всі розгорнуті конспекти занять, а також ряд додаткових матеріалів та тестування за темами;

- електронні конструктори уроків від видавничого дому «Основа» - серія для кожного класу у вигляді дисків, на якому розміщені не тільки вже готові уроки, але й надана платформа для створення авторських конспектів занять за зручним та простим алгоритмом;

- серія «Усі уроки основи здоров’я» - скарбничка цікавих уроків, які повністю відповідають сучасним вимогам та програмам.

Особливістю розробок є незвичні валеологічні паузи-руханки, які майстерно підібрані окремо для кожного заняття.

 

Якщо купити «Усі уроки основи здоров’я», то можна бути впевненими в тому. що кожен урок у вас уже готовий, серія «Мій конспект» - сучасний набір матеріалів та зручних розробок, кожна з яких розміщена на окремому аркуші.

 

Спеціалісти ґрунтовно підійшли до даного видання, тому його ізюминкою можна вважати методично грамотну шапку уроку (мета, тема, завдання, обладнання, методи і прийоми). Окремо в інтернет-магазині Буклетка можна купити кконспекти уроків основи здоровя, які допоможуть зробити кожен урок цікавим та незвичним, побудувати його на основі новітніх інтерактивних прийомів та методів роботи. Доставка здійснюється в міста Дніпро, Київ, Львів, Харків, Одеса та в інші куточки України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України