• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Вашуленко 3 клас Підручники

1 шт.

на сторінці

1 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

На третьому році впровадження нуш вивчення української мови підпорядковується головній меті – навчити третьокласника базовим навичкам спілкування, і лише потім дати мовні знання. Саме такий принцип покладений в основу підручника українська мова та читання 3 клас Вашуленко, який складається з двох частин. Завдання в ньому навчають учнів обмінюватися думками і враженнями, складати незвичайні розповіді, відстоювати свою позицію як однокласниками, так і з учителем.

Українська мова 3 клас Вашуленко підручник містить численні рубрики, що дозволяють дітям перевтілюватися у вчителів, редакторів, поетів, акторів. Це значно впливає на підвищення зацікавленості процесом навчання. Мовні ігри пробуджують в них дослідницький інтерес, вчать міркувати, правильно висловлювати свої думки та грамотно оформлювати їх на письмі. Правила подаються для школярів у чіткій та зрозумілій формі, часто схематично, що дозволяє зосередити їх увагу на найголовнішому і сприяє швидкому запам’ятовуванню. Основою навчання тут є тексти. З них учні дізнаються багато цікавих фактів про природу, географію, історію та таємниці милозвучної української мови.

У кінці кожної теми автори пропонують використовувати тестову перевірку мовних знань, яка міститься у зошиті з української мови, складової навчально-методичного комплексу. Завдяки цьому можна вирізнити учнів з різним рівнем мовної підготовки і, не перевантажуючи, пропонувати їм завдання у відповідності до їхнього рівня.

Друга частина посібника читання Вашуленко 3 клас покликана розвивати в учнів читацькі уміння й навички. При укладанні підручника з читання Вашуленко враховував  інтереси сучасних дітей, а тому добирав цікаві за змістом тексти. Активно використовуються на сторінках книги QR-коди, що дозволяють вчителю організувати їх індивідуальне та колективне прослуховування. Озвучування навчає школярів сприймати й розуміти зміст почутого. Щоб покращити перевірку літературних знань, засвоєних учнями, автори згідно із змістом підручника розробили дидактичні картки із вправами та завданнями, які можна завантажити за поданим посиланням.

Додатково для третьокласників авторами підручників були надруковані робочий зошит з української мови «Навчаємося висловлюватися» та посібник з літературного читання «Вчуся бути читачем» за методикою щотижня п’ять.  Зошит покликаний формувати уміння будувати власне висловлювання (есе). Посібник сприяє розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності – читання, говоріння, аудіювання, письмо. Видання розраховані на систематичне використання, оскільки щодня протягом тижня учні мають виконати одне завдання.

Щоб купити Вашуленко 3 клас нуш в нашому інтеренет-магазині, не потрібно витрачати багато часу, адже всі необхідні матеріали ви знайдете в окремому розділі.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України