• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Алгебра 10 клас Підручники

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Алгебра 10 клас Підручники

  10 клас передбачає профілізацію навчання, а отже підручники мають відповідати необхідному навантаженню з предмету. Профільне вивчення алгебри сприятиме якісному і міцному оволодінню математичними знаннями й уміннями, які становлять базу для продовження навчання у вищих навчальних закладах математичного спрямування. Підручник з алгебри 10 клас ознайомить з теорією множин, алгебраїчними виразами, функціями та графіками, похідною.

  Перш ніж підручник алгебра 10 клас купити, необхідно звернути увагу на всі можливі варіанти й обрати найдоцільніший. Всі, представлені в нашому інтернет-магазині, варіанти затверджені Міністерством освіти і науки України та надруковані у фахових видавництвах  (Ранок, Генеза, Освіта, Гімназія, Оріон, Підручники і Посібники ПІП, Літера, Богдан). Попри спільні риси у структурі й змістовому наповненні, підручники різних авторів відрізняються один від іншого. Все залежить від того, на чому робиться акцент. Навіть оформлення та дизайн грають важливу роль, оскільки беруть участь у формування стійкого інтересу до предмету.

  Є.Нелін систему навчального матеріалу у своєму підручнику подає на двох рівнях – основний матеріал в параграфі та додатковий, призначений для більш глибокого оволодіння темою. Довідкові таблиці і орієнтири для розв’язування задач наводяться на початку багатьох параграфів. А приклади розв’язання типових задач супроводжуються методичним коментарем, що допомагає вибудувати алгоритм дій. Система вправ і завдань є трирівневою: від середнього до задач високого рівня.

  В своєму підручнику з алгебри Г. Бевз кожен розділ розпочинає короткими відомостями про зміст навчального матеріалу і компетентності, яких мають набути учні. Це своєрідна мотивація навчальних досягнень, що стимулює до навчання. Майже у всіх параграфах є рубрика «Хочете знати ще більше?», яка містить додаткові відомості для зацікавлених школярів. Для практичного застосування отриманих знань автор пропонує систему задач різної складності. Окремо в посібнику подані задачі з реальними даними про природні ресурси, охорону здоров’я, суспільство тощо, що дозволяє показати зв'язок  математичних розрахунків з реальним життям.

  Алгебра 10 клас поглиблене вивчення підручник А. Мерзляка подає навчальну інформацію дедуктивно. Автором дібраний різноманітний дидактичний матеріал, тому вчитель має змогу підібрати найдоцільніші завдання з індивідуальним підходом.

  Додатково на нашому сайті представлені збірники задач, зошити для контролю навчальних досягнень, тестові контролі, які допоможуть відпрацювати та вдосконалити свої знання на практиці.

  Придбати підручник з алгебри для 10 класу ви зможете вже зараз на нашому сайті bookletka.com. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Миколаїв, Тернопіль та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України