• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 11 клас

Позиції 1 з 12 з 26

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 26

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В 11 класі учні вже набули необхідних знань та навичок з німецької мови, тому на перший план виходить поповнення словникового запасу та вдосконалення комунікативних вмінь та навичок. Популярний підручник німецька мова 11 клас сотникова “H@llo, Freunde!” призначений для вивчення німецької мови як другої іноземної (7 рік навчання). Основне спрямування – підвищення рівня мовленнєвої компетенції. він зорієнтований на розвиток уваги, слухового та зорового сприйняття інформації. Для того, щоб процес поглиблення знань відбувався продуктивніше, доречним буде використання робочого зошита “H@llo, Freunde 11 клас!” як невід’ємної частин навчально-виховного комплексу. В ньому представлені різноманітні завдання, які націлені на практику зокрема письмового мовлення вихованців, а також розвиток слухового сприйняття мови шляхом роботи з текстовими завданнями. Інтерактивна методика, яка стала базою цього зошиту, допоможе учням підвищити також свою соціокультурну компетентність.

 

Проконтролювати рівень засвоєння знань допоможе Комплексний зошит, в якому представлені всі типи контрольних завдань ( на оцінку чотирьох основних видів мовленнєвої діяльності), у тому числі і тексти для аудіювання.

 

Вчителям у пригоді стануть розробки конспектів уроків до двох основних шкільних підручників за редакцією Басай та Сотникової. В посібниках докладно подані конспекти занять з точним визначенням цілей уроку, розподілом часу на кожен етап, а також чітко продумані всі види діяльності, щоб по закінченню уроку була досягнута його триєдина мета.

 

Ще один популярний підручник, рекомендований для використання у шкільному навчальному процесі німецька мова 11 клас басай, покликаний закінчити курс вивчення іноземної мови в старшій школі.

 

Поглиблене вивчення німецької мови передбачає обов’язків курс Країнознавства, підручником до якого може стати книга Deutschland im Portrat. landeskunde, Streif lichter aus Deutschland або Streif lichter aus der Deutschprachigen Lander. Всі три видання спрямовані на поглиблене знайомство учнів з особливостями країни, мова якої вивчається, знайомство з федеральним устроєм, традиціями та історичними моментами.

 

При підготовці до ЗНО та інших видів контролю звертається особлива увага на стислі розповіді на визначені теми, написання листів чи заміток до газети. В такій справі допоможе учням корисна книга 160 усних тем з німецької мови.

Відгуки про товар
  1. Отличный сборник, разговорных тем. Хорошая цена.
    19 черв. 2015, Вячеслав Некрасов

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України