• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Істер Математика

Позиції 1 з 12 з 66

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 66

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Істер Підручник, зошит купити за оптовими цінами з доставкою в Київ, Львів, Дніпро, Одеса

 

Вивчення точних математичних наук потребує, старанності, концентрації та завзятості, Деяким людям достатньо одного лиш таланту і схильності до вивчення таких предметів. Проте, в будь-якому випадку, ніхто не може обійтися без навчальної й методичної літератури.Підручники і посібники, це джерела з яких учень черпає знання. Джерело інформації з таких дисциплін як алгебра чи геометрія повинне бути бездоганним, в ньому повинні міститися актуальні, точні, вичерпній підтверджені дані. Автор який береться за створення таких підручників немає права на помилку.Олександр Істер один з тих авторів, якому вдалося створити зразкові посібники. Його підручник математика Істер нуш користується великою популярністю серед шкільних закладів. Посібники для учнів 5-6 класу дозволяють з легкістю освоїти математичний курс. Вони містять різноманітні диференційовані вправи для самостійної роботи і перевірки знань. Вправи складені в формі тестів. Також в них містяться вправи для повторення курсу, ціла низка задач різної складності для підготовки до контрольних робіт.

 

Купити підручники з математики Істер можна в книжковому інтернет магазині Буклетка.Ви завжди можете розраховувати на доступні ціни, широкий вибір навчальної літератури, індивідуальний підхід та допомогу у виборі.Лояльна цінова політика нашого магазину дозволить закупити усю необхідну літературу для навчання. Забезпечити учня усіма необхідними підручниками, посібниками, зошитами і додатковими матеріалами – недешево, проте тут вам це вдасться зробити. Недорога, якісна і різноманітна навчальна та художня література, все це тільки в Буклетці. Окрім того, наші менеджери зможуть швидко підібрати саме ті книги, які вам потрібні. Що стосується математичного напрямку, то нам є що запропонувати, зокрема в плані вибору комплексу Істер.

 

Алгебра Істер також широко використовується в загальноосвітніх закладах України. Посібник відповідає чинній програмі з алгебри та складений відповідно до методичних рекомендацій. Він є складовою навчально-методичного комплексу для учнів 7-11 класу. Завдяки йому учні зможуть ефективно опанувати одну з найважливіших математичних дисциплін – алгебру. Під час вивчення тем, слід звернути особливу увагу на інформацію виділену жирним шрифтом. Такого роду тексти це важливі терміни, правила і закони, без знання яких не обійтись. Також вкрай важливо сумлінно виконувати усі вправи для повторення пройденого матеріалу на уроці та для домашньої роботи. Вправи поділені на п’ять рівнів складності. Завдання для перевірки знань допомагають краще підготуватися до контрольних та самостійних робіт.

 

Геометрія Істер підручники це цикл підручників за 7-11 класи, допущених до освітнього процесу Міністерством освіти та науки України. Вони також повністю відповідають чинній програмі і методичним нормам, тому рекомендуються для використання в шкільних закладах. Тут міститься вся необхідна інформація для ґрунтовного вивчення однієї з найдавніших та найцікавіших наук – геометрії. Її вивчали тисячі років сотні поколінь, накопичуючи знання віками і тепер у вас буде можливість їх перейняти. Вашими вчителями стануть древні греки, римляни, ассирійці та перси, середньовічні вчені і видатні сучасники. Вивчаючи параграфи, зверніть увагу на текст надрукований жирними літерами, проаналізуйте і запам’ятайте його. В таких текстах містяться важливі аксіоми, теореми, означення й властивості. Обов’язково виконуйте усі вправи та давайте відповіді на підсумкові запитання, розв’язуйте задачі і тести.Вправи маютьп’ять рівнів складності.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України