• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська для дітей

Позиції 1 з 12 з 137

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 137

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вивчення іноземної мови – завдання,яке стоїть перед батьками вже з моменту появи дитини. Адже так багато розмов про те, що дитина може опанувати, наприклад, англійську разом з рідною і потім вільно говорити обома мовами одночасно. Але чи це дійсно так?

Насправді особливості розвитку малечі дійсно дозволяють вивчати кілька мов одночасно з рідною, а потім використовувати їх на практиці. Але для цього треба використовувати метод «паралельної розмови», тобто якщо ви бажаєте, щоб ваше чадо говорило англійською, то знати її досконало потрібно комусь із батьків. Якщо мама володіє іншомовними знаннями, то вона має вести спілкування іноземною мовою, тим самим сприяючі вільному вивченню її малюком. Але цю умову виконати не так просто: батьки мають обмаль часу, та й мало хто може похизуватися такими глибокими знаннями. Тож що робити? Вихід є. Можна найняти педагога, який викладає курс англійська мова для дітей,або займатися з сином чи донькою самостійно. В обох випадках необхідною буде спеціальна література, створена безпосередньо для цієї вікової групи учнів.

 

Протягом років найпопулярнішим виданням є Валентина Скульте англійська для дітей. Посібник розроблений з урахуванням особливостей навчання малюків. Книга є універсальною і може бути доповнена різноманітними посібниками та додатками із серії «Цікава англійська для дітей». В цій вадливій справі корисними стануть різноманітні розмальовки, картки, які допоможуть візуалізувати запропоновану інформацію і зроблять справу англійська мова для дітей цікавою. Ефективний метод роботи – різноманітні ігрові справи, які спростять складний етап адаптації до іншомовного мовлення. Англійська мова для дошкільнят має базуватися саме на такому принципі та доповнюватися віршованими матеріалами, піснями та скоромовками. Вони розвинуть артикуляційний апарат малюка, допоможуть зрозуміти особливості англомовної вимови.

 

Активна англійська для дітей 6 років вимагає додавання граматичних правил та побудови концептуального розуміння мовних особливостей. У нагоді будуть «живі» книги, які насичені цікавими та різноманітними вправами та завданнями. Учні зможуть самостійно вивчити ряд іншомовних нюансів.

Відгуки про товар
  1. Гарний тренажер. Взагалі подобається уся серія. Займаємося з дитиною самостійно, є результат.
    20 бер. 2018, Орест Лариса
  2. Быстрая доставка,не высокая цена, отличное качество товара.
    21 січ. 2016, Маша

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України