• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

довідники 1-4 класи

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Краще засвоїти навчальний матеріал, якісно виконати домашнє завдання, знайти додаткову корисну інформацію батькам, вчителям та молодшим школярам допоможе довідник учня початкової школи. Здобуваючи освіту, дитина отримує такий об’єм знань, який дуже складно одразу запам’ятати.

Найкращим помічником в цьому випадку може стати книга «Довідник школяра 1-4 класи», в якій містяться всі потрібні правила, формули, варіанти вирішення завдань з різних навчальних предметів. Всі матеріали подані у формі опорних схем, таблиць, що сприяє їх швидкому та легкому засвоєнню. Довідником можуть користуватися, як учні, працюючи самостійно вдома, так і батьки та вчителі, перевіряючи домашні завдання.

В інтернет магазині «Буклетка» є широкий вибір довідників для молодших класів. Популярністю користуються посібники з англійської та російської мови, математики, природознавства, а також «Я відмінник»,«Домашній помічник з російської мови та читання», «Вивчаємо словникові слова легко», «Літературне читання».

«Усі види розборів української мови», які вивчаються в молодших класах, можна знайти в однойменному посібнику. Він використовується як на уроці, так і під час самостійної роботи. Виконуючи різноманітні завдання з підручником вдома, учень закріплює вивчений на уроці матеріал.

Заслуговує на увагу й «Практичний довідник учня початкової школи українська мова». У ньому можна знайти не тільки всі приклади мовних розборів, які вивчаються в 1-4 класі, а й проаналізувати найпоширеніші помилки учнів. Ще один посібник «Домашній помічник з української мови й читання» містить твори для читання влітку, диктанти та різноманітні корисні вправи.

Крім великих довідників, у нас можна придбати невеликі пам’ятки, розумні закладки, брошури, таблиці, які полегшать вашій дитині навчання і зроблять його максимально корисним.

Відгуки про товар
  1. Дякуємо за посилку! Наш довідничок і решта зошитів прийшли вчасно! Все в потрібній кількості, як і домовлялися.
    2 квіт. 2018, Маша

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України