• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова Несвіт

10 шт.

на сторінці

10 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У цьому розділі ви знайдете навчально-методичні матеріали з англійськоїмови для учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, автором яких є Алла Несвіт.

 

Підручники англійська мова несвіт рекомендовані Міністерством освіти та науки України, відповідають чинній програмі. Вони створені за принципами комунікативності та розвитку чотирьох мовних навичок, а саме розуміння англійської на слух, говоріння, читання та письма. До підручників, починаючи з несвіт 1 клас, пропонуються робочі зошити та зошити для контролю знань, збірки тестових завдань і книги для читання.

 

Прагнучи зробити процес навчання цікавішим для учнів початкової школи, автор вигадала персонажів, що неодмінно припадуть до душі малюкам. На сторінках підручника для першачків дітлахи зустрічають своїх однолітків – дівчинку та хлопчика, що вивчають англійську з учителькою з Британії. Разом із цими героями першокласники опановують абетку та найнеобхідніші слова, вчаться розповідати про себе, свою родину, улюблені іграшки, шкільне життя тощо. Засвоювати програму легко та весело допомогає яскравий робочий зошит несвіт 1 клас, що містить цікаві практичні завдання.

 

Персонажів, з якими діти познайомились у першому класі, школярі зустрічають у наступних підручниках англійська мова алла несвіт. У підручнику несвіт 3клас до головних героїв приєднуються друзі з різних країн, що допомогає розвивати навички спілкування. Так само разом із ними учні п’ятого класу навчаються висловлювати свої думки англійською та дізнаються про британські традиції.Навчальні матеріали для старших школярів за добором тем та подачею також відповідають віку та інтересам учнів. Наприклад, у підручнику несвіт 8клас учням пропонується поговорити про улюблених музичних виконавців та створити власний цікавий проект, у якому можна розповісти про друзів та події зі шкільного життя.

 

Кожен підручник несвіт чітко структурований, складається з кількох розділів, які побудовано за тематико-ситуативним принципом з можливістю використання інтерактивних методів навчання. До нього обов’язково додається робочий зошит несвіт. Виконуючи завдання з зошита у класі під керівництвом учителя або самостійно вдома, школярі вчаться застосовувати здобуті знання на практиці, краще запам’ятовують нові слова, набираються досвіду та впевненості.

 

Переконатися у власних успіхах та підготуватися до іспитів допомагають зошити для контролю знань, збірки тестів. Книги для читання дозволяють урізноманітними процес навчання, зробити його цікавішим та покращити мовні навички.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України