• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Альбоми для дитячої творчості

Позиції 1 з 12 з 59

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 59

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Цікаве та корисне образотворче мистецтво Впевнено можна сказати, що кожна дитина народжується із творчими завдатками. Але справжніми митцями стають одиниці – ті, кому дорослі з самого малечку допомагали розвивати творчі здібності. Недарма малювання в ДНЗ - це невід’ємна частина процесу естетичного розвитку дитини в ранньому віці. Протягом всього виховного процесу у дитячому садочку дитина займається зображувальною діяльністю: малюванням, ліпленням, аплікацією, тощо.

 

Вже на перших заняттях малювання в ясельній групі вихователь має зацікавити дітей, дати можливість висловитись за допомогою мистецтва. На заняттях малювання середня група дошкільнят засвоює назви форм, кольорів, пізнає нові відтінки, при розгляданні і обговоренні ілюстрацій та репродукцій картин відомих художників розвивають словниковий запас.

 

Малювання в старшій групі, оволодіння техніками малювання, і взагалі, художнє відображення є гарною підготовкою дитячої руки до письма, сприяє правильному формуванню психіки дитини, розвитку мовлення, сприйняття навколишнього середовища. Тож малювання в дитячому садку – школа розвитку інтелекту.

 

Малювання для дітей – цікава і розвиваюча діяльність. У ряді образотворчих мистецтв аплікація теж має своє важливе та корисне значення. Дізнавшись, що таке аплікація, молодша група дітей вже намагається створювати свої перші власні витвори мистецтва. В цьому може допомогти альбом з образотворчого мистецтва для дітей 2-3 років, який ви знайдете на нашому інтернет-сайті.

 

Аплікація в середній групі викликає не меншу зацікавленість, розвиває не тільки творче мислення, фантазію, а ще й увагу, зосередженість та охайність. Особливу увагу в ДНЗ варто приділяти заняттям з ліплення в усіх вікових групах дітей. Скульптура , хоча і не настільки барвиста, але діє формою, фактурою, лінією, вона сприяє розвитку пам’яті,зорового сприйняття об’єктів, образного мислення.

 

Ми добре розуміємо, як для кожних батьків важливо розвинути в своїй дитині творчі здібності і тому в нашому магазині ви можете підібрати не тільки альбом для малювання, а ще багато цікавих книжок для занять зі своєю дитиною вдома. Наприклад, буде дуже цікаво не тільки дізнатись, що таке петриківський розпис для дітей і їх батьків, а ще й спробувати створити свій шедевр в «Альбомі майбутнього художника». Не менш цікаво буде зробити опішнянський розпис для дошкільників та школярів молодших класів. В цьому теж допоможуть товари, представлені на нашому сайті.

Відгуки про товар
  1. Завдання цікаві та різноманітні. За допомогою цього альбому дитині легко навчитися самій щось компонувати та створювати власні композиції. Це не перша моя покупка на цьому сайті. Щоразу знаходжу тут щось корисне!
    7 трав. 2018, Валя
  2. Замовили на цьому сайті понад 40 таких альбомів, одразу усе було в наявності. Нам ще й знижку зробили!
    21 січ. 2016, Валентина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України