• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Граматика німецької мови

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

За німецькою мовою вже давно закріпився статус найскладнішої і все це через непросту граматику, адже вона є головною. І оцінки часто знижують саме через граматичні помилки. А тут ще й ціла купа незрозумілих термінів, ці безкінечні перфекти та плюсквамперфекти. А чи можна обійтися без них? Звичайно можна, але лише за умови – що це рідна мова і можна керуватися відчуттями. Але при опануванні іноземної мови без граматики не обійтися. Тому треба правильно обрати посібник, щоб процес навчання був легким та зрозумілим.

Ефективна граматика німецької мови для початківців – запорука подальшого успіху. Така книга має містити всі необхідні правила, а також ряд вправ на закріплення набутих знань. Правильна структуризація матеріалу та наявність пояснень рідною мовою зроблять вивчення легшим та значно прискорять процес. Якщо за планом придбання книги граматика з німецької мови, то треба дати відповідь на два головних питання:

1. Процес навчання буде керованим педагогом чи ні? Цей пункт дуже важливий, адже якщо поруч буде вчитель, то і головна роль при поясненні буде належати саме йому. Тому підійде й граматика німецької мови в таблицях і схемах, бо головне буде – мати під рукою схематичне зображення правил, а також таблиці відмінювання неправильних дієслів, артиклів, іменників та прикметників.

2. Яка саме граматика потрібна – теоретична чи практична? Якщо мова йде про поглиблене вивчення матеріалу, то треба велика кількість теорії. Це важливо для студентів філологічних факультетів та спеціалізованих шкіл. Для звичайних учнів та просто бажаючих вивчити мову треба практична граматика німецької мови, адже її головна мета – застосування правил у мовленні та правильна побудова речень. Корисним буде й самовчитель німецької мови, о саме завдяки такому посібнику можна легко опанувати прості комунікативні фрази та в майбутньому знайти спільну мову з іноземцем на побутовому рівні.

Великий вибір різноманітних видань граматики німецької мови представлено в магазині Буклетка. На віртуальних полицях книгарні можна легко знайти варіант, який підійде не лише за основним призначенням, але й за ціною.

Відгуки про товар
 1. Купила ето пособие своему ребенку. Материал изложен доступно и интересно для малыша. Спасибо магазину за оперативность и доброжелательность.
  20 черв. 2015, Елена Коваленко
 2. Была приятно удивлена, быстрая доставка. Нет назойливых звонков операторов. Доставили на следующий день. Все вовремя.
  20 черв. 2015, Раиса Жупан
 3. Хороший збірник для самоперевірки знань німецької граматики.
  10 черв. 2015, Віктор Боднар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України