• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Авраменко Українська мова, література Підручники

Позиції 1 з 12 з 30

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 30

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Сучасний український мовознавець Олександр Авраменко співпрацює з видавництвом «Грамота», на базі якого друкує посібники із використанням в них прогресивних методик. Відбір інноваційних методик і комп’ютеризація навчання – ось в чому полягає новаторство автора.

Тим, хто бажає покращити свою вправність у написанні творів та переказів, варто купити Авраменко українська мова підручник, адже в них автор зосереджується на головних типових помилках, які допускають учні в своєму письмовому мовлення. Завдання тут покликані допомогти учням подолати суржик у мові та суттєво збагатити словниковий запас.

Автор популяризує підхід до вивчення мовних явищ, який вже давно зарекомендував себе у країнах з розвинутою системою освіти. Книги Авраменко укр мова користуються популярністю, оскільки навчальний матеріал подається спрощено і доступно.

Видання Авраменко українська мова укладені за тематичним принципом, а тексти, що використовуються у вправах, розкривають цікаві для учнів відомості з різних галузей знань. Саме так автор розширює кругозір учнів і реалізує виховну функцію процесу навчання.

Завдяки відомому відеохостінгу YouTube, на якому учні переглядають експрес-уроки та вдосконалюють свою мову, Авраменко підручник з української мови будь-якого класу інтегрується з мережею Інтернет (в кожній темі підручника містяться відповідні позначки).

Підручники з української літератури підготовлені відповідно до нової програми та згідно концепції Нової української школи і містять біографії українських письменників, художні твори, відомості з теорії літератури. Книги Авраменко українська література особливі тим, що в них використані яскраві ілюстрації, вправи і запитання різнорівневі і розраховані на розвиток творчих здібностей учнів.  Великі твори тут поділені на частини, у кінці кожної подано 12 завдань, за якими учень навіть самостійно зможе перевірити рівень розуміння змісту твору.

До всіх підручників з української мови та літератури О. Авраменко створив зошити для контрольних робіт, які містять тестові завдання з вивчених тем, передбачено також місце для написання контрольних творів, переказів та аудіювань.

Готуючись до Зовнішнього незалежного оцінювання, ви не могли не чути про якісну добірку корисних посібників, які допоможуть вам успішно скласти іспити. Купити Авраменко ЗНО 2020 закликають вчителі та репетитори, адже саме тут доступно подано теоретичний матеріал та розроблено розгалужену систему тестів, що покращує ефективність вивчення української мови та літератури.

Видання Авраменко українська мова та література ЗНО складається з двох частин – теорія та тести. Окрім цього, мовознавець додатково уклав  хрестоматію та міні-конспекти з української літератури, а також посібник із написання власних висловлювань.

Зошити, підручники, збірники та посібники О. Авраменко ви зможете купити в нашому інтернет-магазині bookletka.com за помірними цінами та зі зручною доставкою.

Відгуки про товар
  1. Заказывал различные книги в этом магазине, проблем с доставкой и получением не возникало. Различные варианты оплаты, возможна даже оплата при получении. Рекомендую всем
    22 січ. 2016, Богдан
  2. Заказывала на этом сайте ребенку учебник, уже через два дня получила заказ по почте. Очень удобный интернет-магазин!
    11 лип. 2015, Валерия

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України