• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Літературне читання Зошити 4 клас

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зошити з читання для 4 класу НУШ

 

У четвертому класі на літературному читанні поглиблюються і систематизуються навички читання учнів, розширюється читацький кругозір. Досягти цього можливо використовуючи не тільки методично вдало підібрані тексти, а й посібники з різними завданнями. Друковані зошити неодноразово довели свою ефективність у роботі з творами. Велике розмаїття сучасних видань значно ускладнює бажання читання 4 клас зошити НУШ купити. Наш інтернет-магазин Буклетка радо допоможе Вам із цим складним вибором. Нижче представлені найкращі варіанти друкованих зошитів для роботи в класі та вдома.

 

Літературне читання О. Савченко («Оріон») представлене навчально-методичним комплексом автора, що включає зошит з читання. Цей посібник яскравий та кольоровий. Одразу привертають увагу доречні ілюстрації та цікаві рубрики. Тематично повністю відповідає матеріалу підручника і поглиблює роботу з кожним твором.

 

Робочий зошит Савчук («ПіП») допомагає вчителю урізноманітнити види роботи на уроці та стимулює читацький інтерес школярів. Він містить завдання на перевірку змісту прочитаного, встановлення послідовності подій, формулювання головної думки тощо.

 

 Н. Будна («Богдан») запропонувала свою версію зошита до книги Савченко і зосередилася на розширенні читацьких навичок й формуванні творчого мислення. Схожих завдань в своєму зошиті дотримується її колега М. Чумарна.

 

 М. Беденко друкує посібник зосереджений на смисловому читанні. За думкою автора, це значно покращить ефективність читання. Один розворот книги – це один урок. Також тут містяться методичні рекомендації для вчителя.

 

 О. Вашуленко («Освіта») подає завдання на визначенні характерів персонажів, роботу з прислів’ями й приказками, складання власних творів-міркувань тощо.

 

Схвалений до використанні в навчальному процесі друкований зошит Н.Богданець-Білоскаленко містить вправи, які сприятимуть усвідомленому сприйманню художніх текстів і самостійній роботі з ними.

 

Швидкочитаночка Л.Антонова складається з сучасних цікавих авторських творів та зручного тренувального матеріалу. Розташування від простого до складного допомагає розвинути навички й свідоме читання.

 

Перевірити якість знань з конкретних тем можна завдяки посібникам - діагностичні роботи - що містять контрольні роботи за змістом вивченого матеріалу. Така діагностика проводиться за усіма авторами підручників, що використовуються у четвертих класах.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України