• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Образотворче мистецтво 1 клас Альбом

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Мистецтво посідає одне з перших місць у шкільному навчально-виховному процесі. Першокласники тільки увійшли до стін школи, тому зважаючи на їх вікові особливості, а також первинні навички роботи з пензлем, фарбою та іншими предметами, найбільш доцільним буде купити мистецтво 1 клас Калініченко альбом, який буде доповнений відповідними завданнями до підручника.

Чому важливо мати образотворче мистецтво 1 клас альбом посібник під час занять?

На додаткові методичні матеріали покладено певні задачі, серед яких найбільш значимими є:

• розширення кейсу робіт, виконуваних під час заняття;

• підвищення оптимального мотиваційного рівня та ступені зацікавленості першокласників;

• стимулювання розвитку фантазії та творчого мислення школярів;

• полегшення праці вчителя;

• покращення атмосфери на уроці, позитивні зміни настрою.

Кожен зошит образотворчого мистецтва 1 клас Трач повністю адаптовано до відповідного методичного комплексу. Завдання є логічним продовженням матеріалу, розміщеного в підручнику, тому значно полегшено буде роботу педагога.

Розвиток творчих здібностей покращують заняття з образотворчого мистецтва. Безліч цікавих ідей та поетапних інструкцій містить альбом Маленький художник 1 клас, який якщо його купити допоможе дітям наочно побачити всі кроки створення цікавих та незвичайних малюнків. Це полегшить сам процес сприйняття завдання, а ряд додаткових вправ покращать комплекс навичок, якими має володіти першокласник.

У розвитку мистецької освітньої галузі дуже цікавим до вивчення буде альбом Чарівний пензлик для 1 класу, складений відповідно нової навчальної програми НУШ, за програмою Савченко О. Матеріал з цього посібника-альбома буде заохочувати дітей до розвитку креативної фантазії та творчої думки, буде навчати використовувати різні матеріали у створенні малюнків

На сайті bookletka.com Ви можете купити зошит образотворче мистецтво для 1 класу з доставкою Новою Поштою та УкрПоштою у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одесу.

 

 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України