• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

1 клас

Позиції 1 з 12 з 201

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 201

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Методичні посібники для вчителів 1 класів.

Вчитель початкових класів – вірний друг та помічник учнів молодших класів, що знайомить їх з новими шкільними предметами. Починаючи з першого класу    школярі повинні оволодіти широким спектром знань з різних дисциплін. Перед педагогом стоїть непросте завдання, яке вимагає від нього професіоналізму та залучення всіх сил та знань. У своїй роботі викладач керується програмою та документами, які затвердило міністерство освіти та науки України. Навчальний процес передбачає використання навчальних підручників, посібників, а також іншої методичної літератури під час підготовки до занять. Методичні рекомендації 1 клас 2018-2019 допоможуть вчителеві організувати навчально-виховний процес. Посібник містить в собі необхідні документи, які знадобляться педагогу в щоденній роботі з дітьми. Завдяки виданню, вчителі познайомляться з методичним коментарем, вимогами до оцінювання досягнень учнів, а також із змінами до навчальних програм.

 

Навчальна програма кожного шкільного предмета вміщує безліч тем, які необхідно розглянути протягом навчального року. Календарні планування 1 клас нова  програма – обов`язковий атрибут кожного педагога. Планування знайомлять вчителів з розподілом часу на вивчення кожної окремої теми. Це дозволяє    ефективно планувати теми для кожного уроку та ефективно використовувати навчальний час.

 

Класний журнал 1- 4 клас – найважливіший та найнеобхідніший документ у кожному класі. Журнал містить в собі безліч необхідної інформації: відвідування, успішність учнів, загальні відомості про учнів, листок здоров`я та інше. Найголовнішою вимогою щодо ведення класного журналу є охайність. Класний керівник  заповнює основну частину журналу і стежить з його допомогою за успішністю учнів свого класу.

 

Підготовка до кожного уроку забирає у вчителя безліч цінного часу. Методичні посібники для вчителів 1 класів, конспекти уроків 1 клас за новою програмою  допоможуть створити цікаве та насичене заняття, а також значно зекономлять час педагога.

1 клас конспекти уроків – орієнтир для вчителя, який знайомить педагога з тим, на що потрібно звернути особливу увагу під час вивчення нової теми чи розділу загалом. Посібники розроблені фахівцями галузі з урахуванням інноваційних підходів навчання учнів.

 

Плани конспекти 1 клас математика купити, як допоміжний посібник під час підготовки до уроку. Доставка здійснюється у міста Харків, Одеса, Київ, Дніпро,  Львів та до всіх куточків України.

 

Видання допомагає створити заняття, яке досягне поставлену навчальну та виховну мету. Посібник допоможе вчителям-початківцям, яким спочатку дуже  складно правильно спланувати урок у першому класі.

 

Методичні рекомендації 1 клас 2018-2019 допоможуть вчителеві організувати навчально-виховний процес. Посібник містить в собі необхідні документи, які знадобляться педагогу в щоденній роботі з дітьми.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України