• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 1 клас

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Посібник «Німецька мова 1 клас» під редакцією Паршикова О.О. складений відповідно до вимог нової програми, що використовується при вивченні іноземних мов у початкових класах загальноосвітніх шкіл України. Автори використовують парадигму педагогіки «від простого до складного», тому послідовно розмістили у підручнику спочатку великі яскраві малюнки предметів. Навчити першокласників розуміти нові слова на слух, щоб потім вживати в мовленні на рівні окремого слова – початкове завдання посібника. Найпростіші фрази з’являються лише наприкінці цього першого етапу знайомства з невідомою мовою.

 

В межах окремих тем, які вивчаються (їх загалом шістнадцять), учителю поставлені завдання:

 

- формувати в учнів умінь і навичок усного мовлення, тобто говоріння/аудіювання;

- розвивати логічне мислення та мовну здогадку учнів;

- тренувати довготривалу пам'ять вихованців;

- підтримувати пізнавальний інтерес до вивчення німецької мови.

 

Також уроки німецької мови, 1 клас, реалізують (як виховну мету) прищеплення культури мовлення, активність, увага, спостережливість та працездатності учнів.

 

У посібнику передбачені різноманітні цікаві вправи як для виконання колективно, усім класом, так і самостійно та в парах/групах.

 

До підручника О.О.Паршикова «Німецька мова» для 1 класу передбачений як додаток «Робочий зошит з німецької мови 1 клас», розроблений колективом спеціалістів (Бориско Н.Ф., Савченко Л.П., Горбач Л.В., Сидоренко М.М., Мельничук Г.М. та інші). Виконуючі нескладні та цікаві завдання, учні закріплюють отримані знання. У кінці робочого зошита є з картки для вирізання та розфарбовування. Вони можуть бути застосовані під час уроків для активізації знань лексичного матеріалу, а також з метою підтримки зацікавленості для проведення ігор і створення творчих (проектних) робіт.

 

Учні 1 класу оцінюються лише вербально, не отримують домашніх завдань - тому на початку навчального року доцільно обговорити на батьківських зборах систему роботи з вивчення іноземної мови першокласниками. Батьки, зокрема, повинні слідкувати за перебігом вивчення предмета, вчасно готувати картки до уроків, спонукати і залучати до цього дітей. Зазвичай діти люблять розфарбовувати малюнки, можуть намагатися самостійно їх вирізати, але без дороги дорослих можуть не впоратися. Активність учня буде зростати в рази, якщо він вдома буде виконувати роль вчителя і навчати батьків новим словам, що їх запам’ятав на уроці.

Відгуки про товар
 1. Класний сайт
  23 вер. 2019, Вчитель
 2. Дякую, що врахували всі мої побажання і дуже швидко все надіслали!
  29 бер. 2018, Оксана
 3. ДОвго шукала щось схоже. Ця книжечка гарна тим, що дозволяє батькам самостійно займатися з дитиною. Всі слова йдуть з українською транскрипцією. І плюс в тому, що слова даються за темами, а не в довільному порядку. Єдиний мінус, що один зошит не відправляють і довелося замовити ще декілька книжок, щоб сума була достатньою для відправки. Але доставили швидко. Дякую
  4 бер. 2018, Віра
 4. купила сыну , хороший выбор для подготовки руки к письму
  5 лип. 2015, Вера Полянская

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України