• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Хрестоматії

Позиції 1 з 12 з 156

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 156

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Література для позакласного читання дає можливість школярам знати більше, а хрестоматійні підручники призначені для більш глибинного вивчення української писемності. Оскільки українська література входить до обов’язкового переліку предметів Зовнішнього незалежного оцінювання, знання з цієї галузі є вкрай важливі для майбутніх студентів. Підручники за якими вчяться сучасні школярі, не мають такого повного переліку творів і цікавої та, головне, корисної інформації, яку може дати українська літературна хрестоматія.Навчаючись за новітньою програмою, над якою працювали викладачі незалежної України, школярі отримують якіснішу освіту.

 

Не секрет, що робота над шкільною програмою і досі триває у міністерських кабінетах, кожного року у переліку творів для вивчення у класі з’являються нові романи та оповідання, а інші, навпаки, викреслюються. Та школярі, за браком нових посібників, вчяться за старою програмою та не читають те, про що їх будуть запитувати на тому ж ЗНО. Хрестоматія літератури, складена професійними викладачами та спеціалістами у сфері, містить усі обов’язкові для ознайомлення твори, а книги для позакласного читання дають можливість дитині отримати поглибленні знання на рівні учнів спеціалізованих філологічних класів. Читання українських творів різних жанрів сприяє розвитку дитини та аналітичному розумінню усієї періодизації української літератури з її типовими рисами.

 

Книги серії "Позакласне читання українська література" надають знання для вдалого складання усіх екзаменів.

 

До уваги учнів та їх батьків надається хрестоматія літератури зарубіжної! Оскільки у багатьох навчальних закладах приділяється мало уваги зарубіжним письменникам, дітям необхідні додаткові джерела знать. Світова література хрестоматія, у якій зібрані всі найвизначніші твори світової скарбниці писемності, стане таким корисним джерелом!

 

Зарубіжна література хрестоматія дає школярам великий об’єм знать, тлумачень та ідей, розвиває аналітичне мислення, дає нагоду краще осмислити твори, яким дуже мало приділяється уваги у класі. Усе це сприяє всебічному розвитку дитини у шкільні роки. На нашому сайті представлені книги с української та всесвітньої (зарубіжної) літератури від початкових і до випускного класу, з оновленою програмою творів.

З нашими підручниками, дитина буде знати більше. Її шкільна підготовка з літератури дорівнюватиме знанням та вмінням випускника філологічного класу. Починати поглиблено вивчати літературу можна з перших класів. Обирайте книжки вже сьогодні на нашому сайті!

Відгуки про товар
 1. круто
  22 січ. 2019, Егор
 2. Эту книгу мне предложили на замену, как альтернативу, поскольку той книги, что я заказала, в наличии не было. Своим заказом осталась довольна. В книге есть все необходимое. Спасибо!
  16 квіт. 2018, Виктория
 3. Очень понравилась компания. Связались в течении 15 минут. Быстро все оформили и отправили товар. Рекомендую!
  19 січ. 2016, Лана
 4. заказала всего лишь 2 позиции но их неоказалось на складе. обидно хотелось сразу их получить, но девушка оператор уверила что будут через 2 дня, пришлось ждать((
  16 черв. 2015, Оксана

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України