• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 9 клас

Позиції 1 з 12 з 95

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 95

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Дев'ятий клас для учня є не менш важливим роком, аніж попередні, але закінчення дев'ятого класу знаменується написанням ДПА. Для багатьох, ця подія стане однією з найважливіших моментів навчання. Тому навчання у дев'ятому класі, передбачає якісний підхід до вивчення окремих предметів. В першу чергу, підготовка залежить не тільки від вчителів, але і якості підручників, які виступають основою у процесі навчання.

Купити підручники для 9 класу необхідно для продуктивної роботи учня, як за партою у школі, так і у формі самостійного навчання вдома. Підручник з української мови 9 клас, автором якого є В. І. Тихоша ‒ є найбільш важливим, адже надалі на учня чекає ДПА, а в майбутньому зовнішнє тестування з цієї дисципліни. Підручник наповнений великою кількістю: практичних завдань, теоретичних понять, робіт з текстами та вправами розвитку мовлення.

В ряд необхідних предметів, також входить підручник з української літератури 9 клас, розроблений О. Міщенко. Підручник складається з чотирьох розділів, які спонукають учня до вивчення літератури своєї держави та мотивують до знання історії становлення своєї країни. Різноплановий підхід викладення матеріалу включає в себе: біографічні данні, історичні довідки, та аналізи творів. Кожен розділ закінчується практичними висновками та роботою над пройденим матеріалом.

Не менш важливою дисципліною дев'ятого класу є біологія, яка розглядає питання будови и функціонування організму. Біологія 9 клас підручник, розділений на спеціальні параграфи, які містять графу "Пригадайте" і "Запам’ятайте",що підвищить рівень знать в умовах комплексного підходу. Автор книги Страшко С.В., розробила унікальну систему викладення матеріалу, наголошуючи на головних моментах розділів, підкреслюючи увагу на основоположних поняттях теми.

В свою чергу, історія 9 клас підручник, надрукований Ф.Г. Турченко, розповість про найбільш важливі економічні, політичні та соціальні події XVIII – XIX ст. на теренах української держави. Достовірні карти, фотографії та вирізки с офіційних документів, неодмінно допоможуть в освоєнні матеріалу.

Не легкою і в той же час необхідною дисципліною учня дев'ятого класу є фізика, яка відкриє двері у світ фізичних теорій, закономірностей і неможливих фактів. Фізика 9 клас підручник, відрізняється своєю практичною складовою, де учні мають змогу не тільки засвоїти матеріал, але й довести його під час лабораторних робіт. Великі ілюстрації, таблиці та схеми, допоможуть у розвитку візуального сприйняття матеріалу.

Відгуки про товар
  1. Сподобалося офрмлення сайту, зручна пошукова система. знайшла підручник швидко.
    7 лип. 2015, Людмила
  2. Заказал в вашем магазине этот учебник. Мне перезвонили буквально через десять минут после того, как я оставил заказ. Учебник как раз оказался в наличии на складе, посылку получил спустя два дня. Спасибо!
    7 черв. 2015, Павел Скрипник

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України