• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Хімія

Позиції 1 з 12 з 29

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 29

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Хімія – природнича наука, метою якої є дослідження властивостей хімічних сполук та елементів, вивчення умов, за яких одні речовини перетворюються в інші. Дана наука дуже складана, тому вивчення хімії в школі потребує зусиль як зі сторони вчителя, так і зі сторони учнів. Для того, щоб складна наука стала зрозумілою для всіх, вчитель має готуватися до уроків старанно. В цьому йому може допомогти різна навчальна література, яку пропонує інтернет-магазин Bookletka.com та корисні сайти для вчителів хімії. Залежно від того, як вчителю зручно готуватися до уроку, «Буклетка» пропонує як звичну для всіх паперову літературу, так і електронні конструктори уроку для учнів 7-11 класів.

 

Перший документ, необхідний для кожного вчителя, це, безперечно, календарне планування.  По-друге, кожен вчитель під час підготовки до уроку з радістю використовує конспекти уроків з хімії – вони не тільки полегшують роботу вчителя, але й роблять уроки більш різноманітними. «Буклетка» пропонує вчителям розмаїття різної літератури. Серед найбільш популярних посібників можна виділити:

- Мій конспект  Хімія (О. К. Русанова, І. С. Підгаєцька)

- Усі уроки хімії (В. Д. Ковальова, І. В. Стеценко) та інші.

Конспекти з хімії нова програма містять стандартні розробки уроків для учнів школи.

 

Але більшість вчителів з хімії – творчі особистості, які намагаються перетворити кожен свій урок на щось надзвичайне. В такому випадку вчителям необхідно звернути увагу на розробки уроків з хімії та посібники, які містять задачі та вправи, хімічні диктанти, ігрові технології на уроках хімії, інноваційні технології, дидактичну картотеку та інші. Купити конспекти з хімії за новою програмою можна на сайті bookletka.com

 

Ще однією важливою умовою якісної роботи вчителя є самоосвіта. Кордонів для самовдосконалення не існує, тому для поглиблення знань зі свого предмету вчителю стане у нагоді література з термінологією, назвами хімічних елементів, основними класами сполук та інша література.

 

Позакласна робота з хімії також є важливою умовою для створення мотивації до навчання та поглиблення знань учнів з предмету. Інтернет-магазин пропонує вчителю посібники з позакласної роботи, з підготовки до тижня хімії в школі, сучасні хімічні олімпіади, з вдосконалення кабінету хімії.

 

Bookletka.com – це ідеальний сайт вчителя хімії, де він зможе підібрати необхідну літературу та замовити її на дуже вигідних умовах. Доставка здійснюється в міста Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів та до всіх куточків України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України