• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Геометрія 9 клас Підручники

8 шт.

на сторінці

8 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Геометрія 9 клас Підручники

  Вивчення геометрії  в 9 класі полягає у формуванні математичної компетенції та поглибленні знань учнів з певних тем. Підручник є не лише джерелом знань, а й засобом навчання й думання. Геометрія 9 клас підручник купити повинні й ті, хто хоче добре підготуватися до Державної підсумкової атестації. Адже лише систематична підготовка і розв’язання тренувальних завдань з різних джерел сприятимуть позитивній оцінці на екзамені. Всі книги, представлені на нашому сайті, відповідають чинним програмам та затверджені Міністерством освіти і науки України.

  Підручник з геометрії 9 клас – це видання, яке покликано забезпечити якісні знання, завдяки принципам науковості і доступності. Наукова термінологія подається в спрощеному вигляді у вигляді таблиць і схем. Наочність є основним методом представлення навчального матеріалу. Попитом користаються книги фахових видань, таких як Ранок, Генеза, Освіта, Підручники і посібники ПІП, Оріон, Гімназія.

  М. Бурда в передмові до свого підручника знайомить дев’ятикласників з його структурою та ключовими рубриками, які допоможуть:

повторити матеріал,

● перевірити якість засвоєння нової теми,

● ознайомитися з порадами до розв’язування задач.

Весь ілюстративний матеріал подається на полях справа чи зліва, не перериваючи тим самим логіку викладу теорії.

  А. Єршова створила посібник, який враховує потреби як учнів, так і вчителів. Навіть найменш зацікавлені школярі зможуть знайти в ньому щось цікаве для себе. Навчальний матеріал тут чітко структурований. Запропоновано 2 типи задач – прикладні та опорні, які сприяють кращому засвоєнню нового та узагальненню вивченого. Весь ілюстративний матеріал має короткі пояснення. Для зручності вчителя завдання диференційовані на самостійні і для роботи в парах або групах. Підготуватися до ДПА допоможуть тести за всіма темами курсу за 7-9 клас, доступ до яких можливий завдяки інтернет-підтримці.

  Зміст підручника з геометрії для 9 класу авторства Г. Бевз апробований протягом 20 років. Зі змінами до програми він був оновлений згідно до вимог сучасної освіти. До кожного розділу автор представив мотиваційний матеріал, який висвітлює значення геометрії в житті людини та її зв'язок з різними науками. Навчальні проекти стануть у пригоді зацікавленим дослідникам.

  Для тих, хто бажає розширити стандартні знання з курсу А. Мерзляк уклав геометрія 9 клас поглиблене вивчення підручник, в якому наявна велика кількість диференційованих завдань.

  Придбати підручники 9 клас геометрія нова програма зможете у нашому інтернет-магазині Буклетка з доставкою у Вінницю, Кропивницький, Херсон, Чернігів та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. Заказал в вашем магазине этот учебник. Мне перезвонили буквально через десять минут после того, как я оставил заказ. Учебник как раз оказался в наличии на складе, посылку получил спустя два дня. Спасибо!
    7 черв. 2015, Павел Скрипник

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України