• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Географія Природознавство

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Дедалі навчальний процес у школі вдосконалюється завдяки сучасним розробкам та введенням додаткової інформації до планів занять з учнями навчальних закладів. Не винятком є і заняття з географії, яка дозволяє школярам пізнавати навколишній світ, особливості кліматичних, індустріальних та інші параметри світового розподілу.

 

Основою географії, як навчальної дисципліни, виступає можливість отримання візуальної інформації та засвоєння навичок роботи з картами. Особливу допомогу вчителю при організації навчального процесу надасть сайт вчителя географії, який пропонує Вашій увазі широкий вибір літератури, методичних вказівок та конспектів.

 

Як відомо, формування навчального процесу ведеться згідно плану, затвердженого Міністерством освіти. До конспектів лекцій має включатися відповідна інформація. Підручники з серії майстер-клас надають практичну допомогу від досвідчених фахівців у частині планування та проведення уроків. Методичні рекомендації географія 2018 - 2019 та природознавство стануть незмінним помічником для якісного напрацювання учнями необхідних навичок та знань. Методичні рекомендації розкриють ряд особливостей в проведенні практичних занять.

 

Електронний конструктор уроку надасть можливість швидкої та вправної розробки уроків географія, формування презентацій та коригування матеріалу при необхідності швидко внести зміни в навчальний процес. Програма електронного конструктору надає можливість суттєво зекономити свій час при підготовці до занять та надати аудиторії повну і якісну інформацію. Посібник навчить прийомам урізноманітнення надання матеріалу, що буде сприяти більш якісному засвоєнню серед учнів. Серія видань Мій конспект географія, мій конспект природознавство надає вчителю допомогу в формуванні навчального процесу та допомагає заощадити чималий час так як надає базовий план конспект з географії, окрім якого містить вільні графи для нотаток і додавання матеріалу.

 

Увазі вчителів пропонуються усі уроки географії 7, 8, 9 клас за новою програмою. Складені посібники орієнтовані на будь -яку сферу географічних дисциплін: фізичну, соціальну чи економічну і дозволяють швидко та зручно засвоїти необхідний матеріал в аудиторії.

 

Навчальні посібники та підручники являються невід’ємною частиною засвоєння матеріалу, а відповідність вивченої інформації гарантує відмінні результати на будь-яких іспитах. Вся методична література з географії сертифікована та розроблена у повній відповідності до планів, затверджених Міністерством освіти, що гарантує якісні знання в коротші терміни, допоможе досягнути нових професійних надбань. Купити розробки уроків географії можна на сайті bookletka.com. з доставкою в Харків, Одеса, Київ, Дніпро, Львів та в усі куточки України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України