• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 1 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 553

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 553

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В перший клас з найкращими зошитами та посібниками!

1 клас – це найважливіший етап в житті кожної родини. Батьки обирають для своєї дитини найкращий навчальний заклад, найякісніше шкільне приладдя. Серед шкільної літератури зошити для 1 класу відіграють провідну роль у навчанні, бо допомагають школярам краще запам’ятати великий обсяг інформації та відновити його у письмовому вигляді.

Обрати найактуальніші та найліпші навчальні видання часом є непростою задачею для батьків та вчителів. Хочеться зекономити час та знайти такий магазин, де буде представлене все необхідне.  Наш інтернет-магазин Буклетка є саме таким, адже у нас представлений широкий вибір навчальної літератури (видавництво Ранок, Освіта, Генеза, Богдан, Оріон, Сиция):

 • Робочі зошити;
 • Прописи;
 • Підручники;
 • Посібники;
 • Зошити з друкованою основою;
 • Довідники-помічники
 • Словники;
 • Методична література

На нашому сайті у вас є можливість зошити 1 клас нуш купити оптом з найвигіднішою системою знижок.

Програма нової української школи передбачає зміни у підході до навчальних цілей. Всі завдання спрямовані на особистість учня, тому зошити мають бути цікавими, інформативними, яскраво ілюстрованими і ефективними.

В нашому магазині батьки першачків зможуть придбати зошити з таких предметів:

  Математика

  Українська мова та читання

  Письмо і розвиток мовлення

  Англійська мова

  Німецька мова

  Іспанська мова

  Я досліджую світ

  Інформатика

  Мистецтво

  Дизайн і технології

  Логіка та ін.

Зошити для 1 класу нуш для ефективного навчання

Перше, з чим знайомляться першокласники – це буквар. Вивчити не лише назви букв, а й правильне їх написання допоможуть прописи 1 клас нуш Нова українська школа, які сприяють кращому засвоєнню графічного оформлення літер і роблять заняття цікавішими.

Для занять з математики передбачено зошити на друкованій основі, які містять безліч завдань, прикладів та логічних вправ.

Займатися англійською стане цікавіше завдяки зошитам з наявною інтерактивною підтримкою, що містить аудіосупровід з правильною вимовою та захопливі відео.

Друкований зошит 1 клас робить вивчення курсу «Я досліджую світ» простішим та різноманітнішим. Він містить завдання, які формують ключові компетенції згідно чинній програмі нуш: природнича, соціальна, громадянська, історична та ін.

Мистецтво та технології вивчаються завдяки зручним альбомам-посібникам, які спрямовані на розвиток у школярів творчих здібностей та навичок креативного мислення.

Робочий зошит 1 клас купити дешево та зі зручною доставкою ви зможете на нашому сайті bookletka.com. Доставка здійснюється в Київ, Одесу, Харків, Полтаву, Миколаїв, Тернопіль, Дніпро і інші міста та села України.

Відгуки про товар
 1. Класний сайт
  23 вер. 2019, Вчитель
 2. Спасибо большое! Обслуживание - класс! Все вовремя доставили, сообщили, подсказали!
  17 вер. 2019, Евгения
 3. Замовляла тут зошити, пройшла реєстрацію, заповнивши форму. Зв'язались зі мною приблизно через десять хвилин, відправили замовлення у той же день. Отримала знижку.
  25 черв. 2015, Кононенко Марина
 4. Велике дякую колективу "bookletka.com"! Приємні консультанти, знижки, терміни відправки...
  20 черв. 2015, Ілона
 5. Заказывали прописи оптом на несколько групп детского садика, получили хорошую скидку. Правда поставка задержалась на несколько дней, так как нужного нам количества не оказалось на складе. В целом остались довольны работой интернет-магазина. Спасибо!
  10 черв. 2015, Воропай Ирина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України