• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Трудове навчання. Музичне мистецтво

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Поряд з ключовими шкільними дисциплінами в освітньому процесі є предмети, викладання яких формує різнобічно розвинену особистість. Зокрема до переліку таких курсів можна віднести трудове навчання та музичне мистецтво. Розвиток художньо-естетичного смаку – одне з головних завдань курсу музичного мистецтва. Проте нова програма вимагає не просто співу під час занять, але й різноманітних завдань, які будуть спрямовані на розвиток навичок та вмінь, необхідних випускникові сучасної школи.

 

Тож перед тим як купити календарне планування з музичного мистецтва, слід звернути увагу на такі серії:

  • «Мій конспект» - сучасний посібник, розрахований на тих вчителів, які цінують свій час. Кожен план уроку розміщено на окремому аркуші, що дозволяє легко здавати їх на перевірку адміністрації;

 • Уроки музичного мистецтва – стандартна серія, головна задача якої – якісні та цікаві заняття, які зроблять предмет цікавим для школярів. Кожен конспект уроку музичне мистецтво Масол, Кондратова повністю відповідає діючий програмі та розрахований на підручник обраного автора;

 • Усі уроки трудового навчання та музичного мистецтва– стандартні посібники з нестандартними ідеями для уроків. Над розробкою працювали креативні вчителі музики, які намагалися втілити всі побажання вчителів та учнів.

 

Для оформлення кабінету та урізноманітнення занять у нагоді стане комплект портретів відомих світових композиторів, а книга «Вишиваємо пісню» дозволить по іншому подивитися на музичне мистецтво, розкрити його колорит та багатогранність.

 

Уроки трудового навчання – заняття, на яких учні отримують теоретичні та практичні навички та вміння, які обов’язково знадобляться їм у подальшому житті. Тому календарне планування трудове навчання 2018 має містити кілька блоків, цікавих для дітей. На допомогу прийдуть методичні посібники, створені творчими авторськими колективами вчителів. Зокрема цікавим є кожен конспект уроку трудове навчання під керівництвом Сидоренко.

 

Серед розмаїття методичних пропозицій кожен вчитель може обрати оптимальний для себе варіант:

лаконічну серію «Мій конспект», розгорнуті Усі уроки трудового навчання для кожного класу окремо, а також для груп хлопчиків та дівчат.

 

Окремо можна придбати книгу, яка допоможе працювати з вишивкою, або обрати посібник з цікавинками, за допомогою якого кожен урок перетвориться на незвичайне дійство, яке захопить учнів. Доставка здійснюється в міста Харків, Одеса, Дніпро, Львов, Київ та в усі куточки України.

 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України