• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Мистецтво 3 клас Альбоми

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Мистецтво 3 клас Альбом + робочий зошит НУШ


В третьому класі продовжується розвиток творчої особистості на уроках мистецтва завдяки сучасним посібникам, які не лише мотивують учнів до навчання, а й допомагають вчителеві швидко і зручно організувати навчальний процес. До підручника, за яким навчаються третьокласники тими ж авторами розроблені альбоми із практичними завданнями для реалізації творчого потенціалу кожного учня.

 

Мистецтво – це інтегрований курс, що знайомить учнів з витворами образотворчої і музичної майстерності. Діти не лише сприймають їх, а й вчаться аналізувати та виявляти їх цінність. Згідно з чинними програмами окремо може вивчатися  предмет «образотворче мистецтво», зошити якого містять творчі завдання, шаблони, зразки робіт, що мотивує виконувати їх творчо та естетично.

 

Альбом Чарівний пензлик Бровченко (ПіП) навчить виготовляти аплікації рослинних орнаментів, ліпити з пластиліну декоративні іграшки, малювати зміни в природі відповідно до різної пори року, майструвати будиночок із заготовок та багато іншого.

 

Кондратова пропонує мультимедійне забезпечення, що значно підвищить інтерес до предмета та зекономить час вчителя для пошуку матеріалів. Все це міститься в спеціальному додатку, з якого при потребі можна роздрукувати будь-що.

 

Маленький художник Демчак (ПіП) знайомить третьокласника з різними видами художньої творчості, пропонує вправи на відтворення поданого та для розвитку фантазії й уяви. Автор інтегрованого курсу Масол (Генеза) демонструє гармонійне поєднання обох предметів у спільних тематичних блоках, що пов’язані з народною творчістю, святами, казками та фантастичними пригодами.

 

Альбом та робочий зошит автора Рубля (Ранок) реалізує компетентнісний підхід в освіті та забезпечує практичну роботу на уроках мистецтва. Творчі роботи стосуються як образотворчого, так і музичного.

 

З посібником Лємєшева (Абетка), укладеним за програмою Р.Шияна, учні поринають у мистецькі мандри та поряд зі звичайними видами вивчають синтетичні види мистецтва, співають, виконують руханки, імпровізують та багато іншого. Калініченко пропонує зошит-альбом, в якому обговорення зразків мистецтва відбувається у форматі фасилітованої дискусії.

 

Тож мистецтво 3 клас зошит нуш купити пропонуємо на  нашому сайті bookletka.com з вигідними знижками при замовленні на клас чи групу.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України