• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Інформатика Зошити 4 клас

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інформатика Зошити 4 клас НУШ

 

Інформатика в четвертому класі – предмет, який надзвичайно полюбляють діти, але окрім практичних завдань із комп’ютером вчителю необхідно перевіряти рівень теоретичної підготовки учнів. З цією метою зошит з інформатики 4 клас купити є гарною ідеєю, оскільки його використання на уроці та вдома допоможе значно зекономити час вчителя на підбір необхідних вправ та з’ясувати чи засвоїли школярі ту чи іншу тему.

 

Розмаїття сучасних видань дозволяє підібрати необхідний зошит за програмою Савченко чи Шияна. До кожного підручника за чинними програмами НУШ надруковано робочі зошити із тематичними завданнями й запитаннями.

 

До кожного уроку Коршунова («Освіта») в своєму зошиті пропонує схеми, таблиці і завдання для мозкових штурмів, щоб не тільки поглибити знання четверокласники  з інформатики, а й розвинути їх креативне мислення.

 

Корнієнко («Ранок») в свій посібник включила не тільки перевірку знань перед практикою, а й фізкультхвилинки та інтелектуальні розминки.

 

Наявність достатньої кількості логічних завдань різних типів у зошиті автора  Ломаковська («Освіта») сприятиме розвитку кмітливості, винахідливості та творчого мислення.

 

У посібнику за програмою Шияна О. Антонова («ПіП») розміщає вправи за тематичним принципом, в них спостерігається інтеграція з іншими предметами.

 

Стають значно популярними зошити-практикуми, які представляють інформатику к частину інтегрованого курсу. Воронцова («Алатон») пропонує до вивчення свій практикум, насичений інфографіками, опорними таблицями.

 

► Гільберг («Генеза») в своєму робочому зошиті окрім основних 28 уроків друкує 7 резервних. Завдання за навчальними темами представлені в тестовій формі, додатково учні виконують творчі завдання, розв’язують ребуси, заповнюють кросворди. Все це формує не тільки інформативну компетентність, а й демонструє міжпредметні зв’язки.

 

► «Ключі до інформатики» Морзе («Оріон») допоможуть дітям разом із казковими героями  опанувати нові поняття, кожного уроку робити цікаві відкриття, вчитися цікаво та весело.

 

Вивчаючи інформатику за посібником Вдовенко («Грамота»), четверокласники працюватимуть з малюнками, заповнюватимуть таблиці, порівнюватимуть дані - таким чином, закріплюватимуть знання з інформативної науки на практиці.

 

Друкований зошит Козак («Літера») містить завдання не тільки для індивідуального виконання, а й для колективної діяльності та творчі вправи.

 

Окрім робочих, в нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати індивідуальні роботи, які слугуватимуть перевіркою отриманих на уроці інформатики знань.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України