• +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Gateway 2nd Edition

Gateway 2nd Edition

Gateway 2nd Edition

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

  • Gateway A2
  • Gateway A1+
  • Gateway B1
  • Gateway B1+
  • Gateway B2
  • Gateway B2+
  • Gateway 2 видання купити

Додати відгук

Коротка інформація

Гуртові знижки:


• На п'ятнадцять комплектів: підручники та робочі зошити Gateway 2nd edition SB та WB надається знижка 10 %+ безкоштовно ви отримуєте:


• SB – підручник • TB - книга для вчителя • Class audio CD – аудіо диск.


Якщо потрібно купити Gateway 2nd edition в іншій кількості загальна знижка складає:


• 10% на суму замовлення від 3000 грн.


• 5% на суму замовлення від 1000 грн.


На всі компоненти цього НМК!


Замовляйте за оптовими цінами з доставкою Новою Поштою або кур’єром в Київ, Дніпро, Одеса.


Підліткам, які прагнуть покращити свої знання англійської мови та робити це з задоволенням, видавництво Macmillan підготувало справжній сюрприз – новий удосконалений курс Gateway 2nd edition.


Даний курс розділений на сім рівнів, починаючи з А1+ та закінчуючи високим рівнем С1. Купити Gateway 2nd edition потрібно всім тинейджерам не лише для підготовки до складання ЗНО, але й для того, щоб бути в оптимальній формі перед міжнародними іспитами, навчанням у вузах або подальшою кар’єрою. Це видання зберегло ті позитивні моменти, які зробили курс популярним серед молоді. В свою чергу авторська група намагалася зробити Gateway 2nd edition b1 workbook та всі інші книги більш сучасними, наповнити їх модернізованою інформацією та пов’язати з реаліями сьогодення.


В новому виданні курсу з’явилося кілька цікавих нових можливостей, зокрема Flipped classroom відео за участю самого автора Девіда Спенсера. В цих роликах всі граматичні правила, розміщені в Gateway b1 student s book 2nd edition та інших рівнів перенесені на певні життєві ситуації. Це допоможе вчителям приділяти більшу увагу заняттям та зробити їх різноманітнішими. Ці короткі відео є презентаціями граматичного матеріалу з кожного розділу Grammar guides. Студенти мають можливість самостійно вдома переглядати презентації та виконувати завдання в Online Workbook чи на друкованих листах Resource Centre. Доступ до цих та інших можливостей, розміщених на офіційному сайті видавництва, кожен учень та вчитель отримують після придбання посібників Gateway 2nd.


Ще однією новаціє в порівнянні зі старим виданням є поява спеціальної секції Life skills, яка використовується для підготовки підлітків до різних аспектів життя. Кожна окрема секція містить відео за участю британських однолітків, які демонструють тему. Закінчується відео блок виконанням студентами життєвої ситуації Life Task.


Підручник Gateway b1 2nd містить матеріал, націлений на розвиток інших областей знань. Він пропонує нові сучасні тексти для підвищення рівня мотивації учнів. Тексти для читання включають в себе важливі питання критичного мислення Critical thinking, що є надзвичайно важливим в умовах сучасного освітнього процесу та допомагає підліткам мислити та аналізувати тематику прочитаного матеріалу.

Читати далі
Сховати

* Обов'язкові поля

При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Англійська мова важлива.


  Сучасна людина має володіти певним набором знань та вмінь, які допоможуть їй знайти гідне місце в світі. Серед них, одним з найбільш важливих є знання англійської мови і з плином часу його важливість тільки зростає. Вже зараз отримати престижну й високооплачувану роботу, не володіючи англійською мовою, стає важче, а просування по кар'єрних щаблях і зовсім є неможливим. Саме тому, для працівників початківців зі знаннями іноземної мови відкривається більше перспектив. Крім того, в наш час весь світ відкритий, люди подорожують в різні країни і їм потрібно налагоджувати комунікацію з місцевими жителями, що зробити набагато простіше, якщо вони володіють мовою міжнародного статусу.


  Це рідна мова не тільки для англійців чи громадян Великої Британії, а й для 500 млн осіб по всьому світу. Вона є державною в багатьох країнах, наприклад в Ірландії, США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії і, звичайно ж, в самій Великій Британії. У неї офіційний статус практично у всіх міжнародних організаціях, таких, як: ООН, ОБСЄ, ЄС, ЮНЕСКО, МУС і НАТО. Її знають і застосовують більше 1 млрд людей!


  Таким чином, вкрай важливо вивчати англійську мову – це необхідність продиктована часом, особливо для тих людей, які хочуть розширювати свій кругозір, розвиватися й досягати нових висот. Саме тому, її вивченню приділяється максимум уваги в контексті шкільної навчальної програми. Саме в школі людина повинна освоїти всі мовленнєві компетенції і в цьому їй повинна допомогти спеціалізована навчально-методична література.


Ефективний курс англійської.


  У школах учням пропонуються різні навчально-методичні курси, покликані допомогти школяру опанувати на високому рівні всі необхідні навички та знання. Серед усього розмаїття НМК, Gateway виділяється як одна з найефективніших серій підручників. Її радять своїм учням багато вчителів і викладачів, адже вона на практиці довела свою ефективність. Вони відзначають, що завдяки її матеріалами діти легко засвоюють програму курсу. Це підтверджують позитивні відгуки їхніх батьків та самих учнів.


  Цей навчально-методичний курс був створений в Macmillan – приватному міжнародному видавництві. Воно одне з найстаріших у світі та неймовірно престижне. Британське видавництво розпочало свою роботу в 1843 року і за цей час його фахівці зуміли створити величезну кількість навчальної та наукової літератури. Вона отримала величезну популярність у всіх країнах, в тому числі і в Україні. Сьогодні видавництво має офіси в 80 країнах, в ньому працює 7000 висококваліфікованих фахівців. Вони створюють академічні, наукові та навчальні видання. Особливою популярністю користується навчальна література, яка допомагає вивчати англійську як іноземну мову. Для її створення використовується віковий досвід в області навчання мовленнєвих компетенцій, інноваційні технології, новітні та традиційні методики викладання.


  Над створенням НМК працював David Spencer – один з найталановитіших редакторів та авторів книг, який присвятив себе створенню корисної, якісної та ефективної лінгвістичної літератури. Вона активно використовується в навчальних закладах нашої країни, володіючи грифом Міністерства освіти і науки України. Автор здобув великий досвід роботи, як педагог він багато працював з мономовними класами в немовному середовищі, а в даний час викладає в державній школі Іспанії. Як педагог, він дає готові рішення для організації й проведення уроків.


Особливості курсу.


  Це 2nd edition– оновлена і доповнена версія семи рівневого курсу. Її цільовою аудиторією є учні середньої освітньої ланки, випускники шкіл та абітурієнти. Вікова група включає учнів з 11 до 19 років середньої та старшої школи. В цілому, набір НМК складається з 34 компонентів, які формують 5 рівнів мовленнєвих компетенцій. Вони здатні наділити мовними знаннями британського варіанту англійської починаючи з рівня А1 і закінчуючи С1 за шкалою CEFR.


  Навчально-методичні матеріали курсу впорядковані таким чином, що підліток може легко засвоїти теми, отримати якісні знання та навички, не втративши в процесі інтересу до навчання. Крім мовних компетенцій, кожна книга вчить дітей самостійності і самонавчання, розвиває креативне й критичне мислення. Матеріал подається невимушено в легкій, навіть ігровій формі. Широко використовуються сучасні інтерактивні методи викладання й ефекти візуалізації. Тут міститься багато відео- та аудіоматеріалів, а також картинок і постерів. Тексти та діалоги піднімають актуальні й соціально значущі теми.


  Серія книг ідеально підходить для успішної реалізації програм додаткової і дистанційної освіти, організації мовних курсів та індивідуальних занять. Вона має велику базу даних і широкий спектр методичних посібників, її інформація доступна в режимі онлайн. Це один з найбільш затребуваних курсів загальної англійської мови для підлітків. Його програма розрахована на 3 заняття в тиждень і може бути продовжена.


Нове видання отримало два додаткових рівня А1 + і С1, а також великий перелік мультимедійних матеріалів:


• Відео презентації.


• Генератори текстів.


• Онлайн базу даних.


• Цифрові робочі зошити.


• Цифрову аудіо теку Sounds App.


  НМК має 7 рівнів, кожен з яких містить комплект спеціалізованої літератури допоміжних цифрових матеріалів. Цифрова інформація міститься в онлайн доступі за спеціальним кодом. Вона дозволяє працювати з аудіо і відео даними, виконувати інтерактивні завдання, автоматично перевіряти домашню роботу. Тут є цікаві аудіо книги та захоплюючі відеосюжети, багато ресурсів виділено для роботи над поліпшенням граматики, лексики, відточування правильної вимови і практики вільного спілкування.


Рівні курсу.


  В основі кожного рівня лежить принцип максимального використання переваг дитячого розуму, який в ранньому віці прекрасно засвоює нову лексику і граматичні конструкції. Тут все побудовано так, щоб діти самі виявляли бажання вчитися та дізнаватися щось нове. Теми курсу викладаються в невимушеній формі, вони актуальні, цікаві й захоплюючі. На таких уроках дитині ніколи буде нудьгувати.


Всього є сім рівнів:


• A1+ / Elementary.


• A2 / Pre-Intermediate.


• B1 / Intermediate.


• B1+ / Intermediate +.


• B2 / UpperIntermediate.


• B2+ / UpperIntermediate +.


• C1 / Advanced.


Кожен рівень забезпечується спеціалізованими навчально-методичними матеріалами, які можна купити разом або окремо, в цей перелік входить:


• Книга учня.


• Робочий зошит учня.


• Онлайн версія НМК з кодом доступу до інтернет ресурсів.


• Книга для читання.


• Книга для учителя.


• Електронний варіант книги вчителя.


• Цифрова версія підручника і зошити, призначена для педагога.


• Онлайн доступ для викладача до інтернет ресурсів курсу.


  Таким чином, тут багато матеріалів, які видаютьсядля школярів не в друкованому, а в електронному вигляді. Це тексти, аудіо та відеофайли, а також зображення. Крім того в онлайн доступі знаходяться оцифровані версії підручників, зошитів, книг і різної методичної літератури. Завдяки цьому, можна організувати якісну самостійну роботу або проводити дистанційні заняття. Комплекти учнів та педагогів суттєво різняться наповненням.


Комплект викладача.


  Teacher's Book Premium Pack - це повний комплект навчально-методичної літератури для вчителя. У ньому є книга з планами уроків, порадами по їх підготовці та проведенню, а також код доступу до інтерактивної онлайн бази даних.


  Інтернет ресурс має наступні компоненти:


• Test Generator. Це сховище тестових завдань, яке вчитель може використовувати для швидкої перевірки знань учнів, виявлення прогалин у навчанні та їх усунення.


• Teacher's Resource Centre. Це аудіо та відео дані, які можуть використовуватися для відточування навичок розмовної мови. Ще тут зберігаються корисні рекомендації та поради для проведення мовленнєвої практики. Це займе весь клас практичними завданнями.


• Teacher Edition. Оцифрована версія книги вчителя, доступна в форматі PDF.


• Presentation Kit. Оцифрована версія книги учня. До неї додається аудіо та відео файли, а також додаткові матеріали для інтерактивної дошки.


• Online Workbook – Розширена версія робочого зошита, представлена в електронному вигляді. Вона здатна організувати роботу віртуального класу й встановити моніторинг роботи учнів. Вкрай корисний інструмент для дистанційних занять.


Комплект студента.


  Учні можуть використовувати кілька типів комплектації Gateway 2nd edition:


• Student's Book Pack. Цей набір включає друковану версію книги учня, допуск до інтернет-ресурсу з аудіо і відео, матеріали для занять з граматики та лексики.


• Student's Book Premium Pack. Тут присутній друкований варіант книги учня, робочий зошит з онлайн доступом і опцією автоматичної перевірки результатів завдань. Також є доступ до інформаційної інтернет бази, аудіо, відео та зображень. Присутні матеріали для лексичних та граматичних занять.


• Digital Students Book Pack. Комплект складається з оцифрованої версії книги учня, інтернет доступу до онлайн версії додаткових лексичних та граматичних занять, відеоархіву і аудіотеки.


• Digital Student's Book Premium Pack. Тут є оцифровані підручники студента і онлайн версія робочого зошита. Також надається інтернет доступ до додаткових завдань з лексики і граматики, представленим у вигляді аудіо та відео файлів.


  Книжковий інтернет-магазин Буклетка володіє широким асортиментом навчальної літератури, в тому числі для вивчення англійської мови. Даний НМК можна придбати тут, у нас багато переваг. Доступна ціна та висока якість друкованих видань. Ефективна система лояльності, часті знижки та акції. Швидка обробка замовлень, оптові та роздрібні продажі. Доставка по всій території України.

Ми також рекомендуємо

Починаючи з: 2 082,00 грн.

Починаючи з: 1 800,00 грн.

Починаючи з: 835,00 грн.

Починаючи з: 984,00 грн.

Схожі товари
Блог

Напевно, кожен з батьків, окрім класичної освіти, намагається своїй дитині дати гарну мовну освіту. Зараз існують тисячі різноманітних курсів та онлайн-додатків, проте всі вони мають суттєві недоліки: одні перевантажують учнів інтерактивними вправами, інші – не можуть зацікавити звичними методами навчання. Семирівневий курс Family and friends має збалансовану систему різноманітних вправ і завдань, які не тільки зацікавлять кожного школяра, а й сприятимуть ефективному вивченню іноземної мови дітьми з різним рівнем підготовки.

Досягнути найкращих результатів із Quick Minds for Ukraine легко!

Книжковий інтернет-магазин Буклетка  радий розповісти про абсолютного переможця конкурсу підручників для початкової школи за стандартами НУШ, який успішно пройшов пілотування в 100 українських школах. Адаптацію та друк навчального курсу забезпечує видавництво «Лінгвіст». Вивчення іноземної мови розраховане на 2-3 години на тиждень для учнів 1-4 класів.

Книжковий інтернет-магазин Буклетка представляє Вашій увазі сучасний курс англійської мови Smart Junior for Ukraine для початкової школи, пристосований до вимог навчальних програм України, згідно з яким вивчення іноземної відбувається 2 рази на тиждень. Він успішно був апробований  в ста українських закладах освіти у вигляді пілотного проекту.

Відгуки на товар
  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України