• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway B1 2nd Edition

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Gateway B1 Second Edition

Пропонуємо Вашій увазі третій рівень найпопулярнішого пятирівневого навчального курсу вивчення англійської мови Gateway від видавництва Macmillan, оволодівши яким Ви досягнете рівня B1 і навчитеся вільно спілкуватися на повсякденні теми, на достатньому рівні оволодієте техніками читання і письма. Головна увага в посібнику приділяється вивченню нової вузьконаправленої лексики, Ви засвоїте складні граматичні конструкції і умови їх доцільного вживання. Навчання навичкам письмових висловлювань відбувається за такими напрямками:

♦ An informal emai;

♦ A blog post;

♦ A language biography;

♦ Notes and messages;

♦ A letter of application and CV;

♦ A review;

♦ A story.

 

Традиційно, як і в попередніх рівнях, складовими компонентами навчально-методичного комплексу є:

• підручник;

• робочий зошит;

• книга для вчителя;

• Audio CD.

В підручнику Gateway Second Edition B1 містяться спеціальні рубрики: Grammar reference - зосереджує в собі граматичні правила, а завдяки іншій - Grammar revision учні можуть самостійно перевірити вивчене, виконавши тест. Аналогічно перевіряється засвоєння тематичного словника.

 

 

Оволодіваючи мовою на середньому рівні важлива роль належить системі тренувальних вправ та завдань, які сприяють більш глибокому засвоєнню навчального матеріалу. Ось чому вчителі-методисти радять у комплексі з підручником використовувати для занять робочий зошит Gateway Second Edition B1. Працюючи з ним, Ви закріпите знання з мови, отримані в класі, а самостійна робота буде корисна учням з різним темпом засвоєння.

Тексти, подані для опрацювання, на цьому рівні більш довгі й змістовні. Мовленнєві вправи дають можливість розуміти і вільно спілкуватися розмовною мовою.

Підготовка до майбутнього тестування в робочому зошиті, як і в підручнику, комплексна, складається з таких компонентів:

● Listening;

● Writing;

● Speaking;

● Use of English.

Об’єктом вивчення граматики є прислівникові і дієприслівникові звороти, пряма і непряма мови, фразові дієслова і прийменники тощо.


Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України