• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway Student's Book 2nd Edition

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Gateway Student's Book 2nd Edition купити підручник (Київ)

 

Представляємо Вашій увазі високоефективний підручник для вивчення англійської мови gateway student's book 2 edition. Він є складовою навчально-методичного комплекту і  основним засобом навчання, який використовується в комплекті із робочим зошитом. Це найкращий посібник другого видання британського видавництва, що дозволить учням середньої та старшої шкіл вивчити досконало англійську. Підручникам цієї серії наданий гриф Міністерства і вони активно використовуються для навчальних закладів з поглибленим вивченням мови.

 

Книга gateway 2 видання містить у собі не лише вправи на вивчення лексики, граматики, а й досконалу систему завдань, яка успішно підготує школяра до іспитів. Підготовка починається вже у п’ятому класі (рівень А1+). Також змістове наповнення посібників повністю відповідає НУШ програмі, тому їх рекомендують до використання починаючи з 5 класу.

 

Gateway підручник купити радимо ще й тому, що він має сучасну цифрову платформу онлайн. Придбавши його, Ви отримуєте персональний код доступу до онлайн зошита. Таким чином, зможете виконувати домашні завдання в зошиті та одразу отримувати результати своєї роботи.

 

Існує декілька варіантів підручників, які ви можете придбати:

 

✰ друкована книга із персональним доступом до аудіо- та відеоматеріалів на сайті видавництва;

✰ паперовий підручник із онлайн версією зошита

✰ електронний посібник із додатковими лексичними й граматичними вправами

✰ цифрові версії підручника і робочого зошита з усіма завданнями та медіафайлами.

 

Книга з англійської gateway містить різні вправи на всі види мовленнєвої діяльності: говоріння, письмо, читання та аудіювання. Окремий розділ Life skills забезпечуватиме розвиток життєвих компетентностей.

Перевагою використання посібників цього славнозвісного курсу є його сучасність, ефективність використаної методики й можливість самостійного вдосконалення своїх мовних умінь та навичок.

Купити підручник англійської gateway Ви зможете на нашому сайті, обираючи необхідний рівень та зручну та швидку доставку по Україні.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України