• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Gateway B1+ 2nd Edition

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Gateway B1+ Second Edition

Підручники популярного курсу Gateway Second Edition рівня B1+ розроблені Девідом Спенсером для озброєння навичками комфортного і впевненого спілкування з носіями мови.

По закінченню курса, школярі оволодівають навичками спілкування з носіями мови, розуміння письмових текстів середнього рівня складності за наступними темами:

♡ Appearance and personality

♡ Transport and travel

♡ Cities and houses

♡ Food and meals

♡ Sports

♡ Art
♡ Nations

♡ Shopping 

Ті, хто оволодів мовою на даному рівні, зможуть без проблем пройти будь-яку співбесіду чи навіть вступити до зарубіжних ВУЗів.

Gateway b1+ workbook – невід’ємна складова ефективної методики вивчення англійської мови. Купуючи цей зошит, можете розраховувати на велику кількість завдань практичного спрямування, достатньо вправ на закріплення нового матеріалу, комплексне навчання основним видам мовленнєвої діяльності:читанню, письму, говорінню і аудіюванню. Граматичні конструкції в зошиті відпрацьовуються безпосередньо в контексті.

Тематично робочий зошит Gateway Second Edition B1+ відповідає підручнику цього ж рівня. В ньому додатково містяться завдання підвищеного рівня складності Grammar challenge та на збагачення активного словника для  школярів зі змішаними мовними здібностями. Окрема рубрика Study skills подає матеріали для додаткової мовної практики.

Особлива увага приділяється розвитку розмовних навичок, оскільки комунікативний розвиток учня є провідним. Всі завдання спрямовані на розвиток продуктивних умінь – створити діалог, написати текст шляхом аналізу корисних усталених слів, фраз, виразів.

Якщо в пріоритеті для ваших дітей стоїть вивчення англійської мови за міжнародними стандартами, gateway b1+ students book допоможе вам в цьому, оскільки саме в ньому містяться завдання екзаменаційного спрямування, що дозволить відпрацювати навички для успішного складання іноземних іспитів. 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України