• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

5-11 класи

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Як би гарно вчитель не розповідав на уроці навчальний матеріал, але без наочності він буде сухим і важким для сприйняття. І навпаки, з використанням демонстраційного матеріалу кожен урок стане цікавим і змістовним, а інформація буде дуже легко запам’ятовуватись.

Інтернет-магазин «Буклетка» пропонує широкий вибір таблиць, схем, комплектів карток для учнів 5-11 класів з будь якого предмету.

Уроки рідної мови стануть набагато цікавішими з комплектом кольорових плакатів «Українська мова та література». Також у нас ви зможете купити портрети українських письменників плакати, які стануть окрасою кабінету української мови.

Плакати з математики «Алгебра» та «Геометрія» стануть в пригоді любителям точних наук. В будь який момент діти зможуть згадати потрібну формулу, теорему чи правило, скориставшись підказкою на стіні.

Плакати «Фізика» допоможуть учням засвоїти основні одиниці фізичних величин,фізичну термінологію, познайомлять з всесвітньовідомими вченими-фізиками.

Незамінним помічником стануть плакати для кабінету історії. Комплекти «Історія України» містять по 15 посібників для кожного класу і охоплюють усі розділи навчальної програми.

20 нових кольорових портретів видатних біологів можуть змінити плакати біології, які вже багато років прикрашають однойменний кабінет у вашій школі. До того ж кожен портрет містить стислі біографічні відомості вчених. Комплект схем-таблиць для середньої школи «Біологія» допоможе дітям запам’ятати основні відомості з предмету, починаючи з класу «Грибів» і закінчуючи «Людиною».

Актуальними є плакати «Захист Вітчизни». 12 таблиць, які входять до цього комплекту, містять детальну та систематизовану інформацію щодо основної зброї, методів ведення бойових дій та військових звань Збройних Сил України.

Також на вас чекають помічники з хімії, музики,основ економіки, психології, російської мови, інформатики. А плакати «Державні символи України» стануть справжньою окрасою будь якого шкільного приміщення.

В «Буклетці» ви зможете знайти багато корисних посібників для 5-11 класів, які допоможуть під час навчання як дітям,так і вчителям.

Відгуки про товар
  1. замовляла я на багатьох сайтах різноманітну літературу, були в мене завжди якісь проблеми то відправлення зроблять не на те відділення, то не докладуть та все таке, але натрапила я на ваш сайт - просто все чудово. Я й надалі буду замовляти на вашоу сайті.
    15 черв. 2015, Валентина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України