• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Дитяча творчість

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Уже з самого маленького віку уважні батьки можуть спостерігати у своєї дитини нахили до певної діяльності. Часто малюк може створювати дива зі звичайних, на перший погляд, предметів. Тому, одне з важливих місць у розвитку дитини займає дитяча творчість. Інтернет магазин «Буклетка» пропонує Вам набори для дитячої творчості, які задовольнять потреби дітей з будь якими інтересами. Навіть самі непосидючі бешкетники зможуть знайти у нас заняття для душі. Юних будівельників зацікавлять тривимірні конструктори-головоломки «Котедж», «Будинок», «Верф», «Великий театр». Створюючи самостійно гарні споруди, дитина вчиться бути уважною, зосередженою, відповідальною.

Якщо малюк марить морськими подорожами, то він сам може стати суднобудівником і змайструвати яхту, або корабель. Набір для дитячої творчості «Модниця на всі 100%» навчить маленьких модниць створювати власні колекції одягу.

Одним з найкращих матеріалів для фантазій є папір. Існує безліч технік паперової творчості: орігамі, квілінг, витинанки. Застосовуючи дані техніки, можна виготовляти квіти, ляльок, створювати різні композиції та прикраси для дому. Також з паперу можна виготовити оригінальні листівки.

Тим,кому цікаво працювати з тканинами, сподобаються набори «Звірятка з фетру», «Лялькові страви з фетру». Враховуючи різний рівень майстерності, ми зможемо запропонувати завдання як новачкам, так і досвідченим маленьким майстриням.

Не залишилися поза увагою прихильники бісеру та паєток. З цих гарних матеріалів вони зможуть створити чудові картини, прикраси та інші вироби.

Гігієнічні процедури стануть для малюка особливо приємними, якщо ароматне мило чи бальзам для губ він виготовить власноруч. Для цього потрібно лише купити дитячі набори для творчості в нашому інтернет магазині, та скористатися невеличкою допомогою старших.

Є ще безліч матеріалів, з якими діти можуть із задоволенням працювати:картон, ґудзики,фантики, стрічки, нитки, природний матеріал, гіпс, магніти. Дуже гарні картинки можна створити із звичайного піску. А ще - зробити гелеву свічку, прикрасити рамку для фотографій,і, навіть,виготовити оберег своїми руками.

Розвиток творчих здібностей має для дитини велике значення. У неї розвивається мілка моторика, уява, увага, фантазія, прищеплюється любов до прекрасного. Ми з радістю чекаємо на Вас у «Буклетці». З нами Ви зможете реалізувати найсміливіші творчі фантазії Вашого малюка.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України