• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

наочність 1-4 класи

Позиції 1 з 12 з 290

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 290

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчати і виховувати дітей без реалізації принципу наочності неможливо і недоцільно. Використання наочних посібників у молодших класах просто необхідне. Наочність для початкової школи допомагає учням створювати чіткі і правильні уявлення про предмети, явища, дії, активізує розумову та мовленнєву діяльність. Також вона служить опорою для кращого запам’ятовування матеріалу уроку.

Поширеним і дієвим видом наочності є плакати.

Їх можна повісити в класі в будь якому місці. Зручний формат, яскраві тематичні малюнки, цікаво і стисло викладена інформація приваблює до себе увагу дітей. Часто попадаючи в поле зору школярів, матеріал з посібника підсвідомо ними засвоюється.

В книжковому інтернет-магазині «Буклетка» можна купити плакати для початкової школи на українській мові з будьякого предмету. Серед них: Живи книго, Геометричні фігури, Навчання грамоти 1 клас, Безпека на дорозі, Основи здоров'я, Комплект плакатів до 25-річчя Незалежності України, Я у світі», тощо. Допомагає кращому засвоєнню уроків, наочний матеріал для 1 класу, виготовлений у формі таблиць:Таблиця множення стовпчик, Комплект таблиць з літературного читання, математики, української мови, навчання грамоти.

Демонстраційний матеріал для 1 класу можна поповнити також дидактичними картками: Українська мова. Картки для зорових диктантів 1-4 класи, Природознавство 1 клас. В молодших класах дітям доводиться пізнавати багато інформації про навколишній світ. Запам’ятати її допоможуть різноманітні тематичні комплекти наочності: Музичні інструменти, Народознавство,Тварини, Птахи, Дерева, Квіти, тощо.

В «Буклетці» ви зможете купити також плакати для оформлення кабінету початкових класів на будьякий смак: Класний куточок і Графік чергувань, Куточок природи і Календар погоди, Куточок здоров'я та пожежної безпеки. Вони не тільки сприятимуть організації класної роботи, а й прикрасять кімнату своїм сучасним дизайном.

Ми пропонуємо вам тільки найкращі посібники. З радістю чекаємо на вас!

Відгуки про товар
 1. Заказала всю серию этих раскрасок в комплекте с тетрадью "Зелена галявина" . Все очень наглядно и доступно. Материал подан красочно и в игровой форме. В тетради есть вкладка с наклейками. Своим выбором довольна!
  22 квіт. 2018, Катерина
 2. Комплект досить непоганий. Іллюстрації детальні та правдоподібні. Папір, з якого виготовлені картки, плотний. Все сподобалось.
  9 квіт. 2018, Анжела
 3. Який загальний розмір плакату?
  21 січ. 2018, Галина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України