Вже багато років вчителі-методисти організовують навчання учнів середньої і старшої школи за допомогою підручників і посібників авторів Мерзляк, Полонський, Якір (видавництво «Гімназія»). Їх книги вже давно підтвердили свою ефективність у вивченні математики.

 

В нашому інтернет-магазині Ви знайдете всі необхідні посібники цих авторів українською та російською мовами. Загалом тут представлені:

✔ Математика для 6 класу

✔ Алгебра та геометрія з 7 по 11 клас для загальноосвітніх шкіл та класів з поглибленим вивченням

✔ Збірники задач і контрольних робіт, тестів і самостійних

✔ Книги для вчителів.

 

Підручник Мерзляка відзначається чіткістю і послідовністю викладу думок, наочністю та достатньою кількістю тренувальних завдань. Задачі від Мудрої Сови та рубрика «Коли зроблено уроки» допоможуть поглибити математичні знання та проявити кмітливість. Окремо подані завдання для математичних гуртків і факультативів.

 

Раді представити Вашій увазі новий підручник для п’ятого класу згідно з Новою українською школою. Він є удосконаленим варіантом навчального посібника з логічною побудовою, доречними ілюстраціями й вказівками до вправ. Задачі, подані тут, спрямовані на формування ключових компетентностей і відображають приклади з життя. Згідно НУШ книга реалізує компетентнісний підхід до навчання та відповідає віковим особливостям п’ятикласників. Придбати цю або будь-яку книжку цих авторів пропонуємо на нашому сайті за досить вигідними цінами.