Smart Junior for Ukraine – оригінальний навчально-методичний комплекс вивчення англійської за стандартами Нової української школи

Книжковий інтернет-магазин Буклетка представляє Вашій увазі сучасний курс англійської мови для початкової школи, пристосований до вимог навчальних програм України, згідно з яким вивчення іноземної відбувається 2 рази на тиждень. Він успішно був апробований  в ста українських закладах освіти у вигляді пілотного проекту.


Основними компонентами Smart Junior for Ukraine є:


Student’s Book – книга,  яка складається з восьми модулів по 6 уроків у кожному. Підручник розроблений згідно до вікових особливостей учнів. Матеріали для навчання містять інформацію не лише про повсякденне життя, а про культури різних країн.


Workbook – робочий зошит до кожного уроку підручника;

CD – диск з аудіозаписами із піснями, віршами, текстами для кращого запам’ятовування та правильної вимови;

Teacher’s Book – методичний посібник на допомогу вчителю в підготовці до уроків англійської мови. Він стане в нагоді не лише вчителям-початківцям, а й досвідченим професіоналам.

Smart Book – додаткові прописи для покращення знань алфавіту і збагачення словника учнів. Лексика засвоюється легше з піснями, іграми, скоромовками, загадками.

Flashcards – наочність формату а4 для успішного вивчення лексичного матеріалу. Книга для вчителя містить додаткові і різноманітні ідеї для використання флеш-карток на уроках.

Матеріали курсу покликані зацікавити молодших школярів і зорієнтувати їх на вивчення англійської. Цьому сприяють яскраві малюнки, захоплюючі тексти, веселі пісні. Основна увага зосереджена на говорінні, сприйманні на слух. Саме так діти навчаються алфавіту, розрізняти букви і звуки.

Робочі зошити smart junior workbook містять додаткові завдання на повторення, систематизацію знань. Вправи орієнтовані на ігрову діяльність та розвиток дрібної моторики.

Переваги, які ви отримуєте при виборі цього навчально-методичного комплексу:

✔ ідеальна побудова;

✔ методика добровільного навчання;

✔ озброєння мовленнєвими уміннями і навичками;

✔ граматика нерозривно пов’язана із лексикою;

✔ вдало підібраний ілюстративний матеріал.

Підручники smart junior купити є чудовим вибором для тих, хто бажає якісно навчити своїх дітей англійської мови.