На початку навчального року усі батьки купують робочі зошити 1 клас для своїх дітей. Якщо купувати комплектом на учня або одразу на клас, можна добре зекономити. Інтернет – магазин Bookletka.com пропонує акційну бонусну програму зі знижками при замовленні на клас чи групу. Купуючи гуртом робочі зошити на клас чи групу, Ви отримуєте знижку від 5% до 15%, а також у подарунок отримуєте акційну бонусну картку, при  активації котрої Ви маєте можливість придбати додатково з 20% знижкою необхідні Вам методичні примірники (до 10 найменувань включно).

Зі зміною навчальної програми у 2016 році, виникає потреба у оновлених робочих зошитах, які підходять під стандарти нової програми. Процес навчання у школі повинен викликати у дітей цікавість і захоплення у вивченні нового матеріалу, адже навчання не повинно бути занадто важким та нудним. Для цього, на заняттях використовують робочі зошити 2 клас на друкованій основі, оскільки вони є цікавими та повчальними, і поєднують у собі елементи навчання з грою. При цьому, домашні роботи виконується дітьми з цікавістю і захопленням.

 

       

 

У інтернет-магазині Bookletka.com представлені оновлені робочі зошити 3 клас з усіх шкільних предметів і різних видавництв України, а саме:

-          Генеза робочі зошити;

-          Освіта робочі зошити;

-          Ранок робочі зошити;

-          Богдан робочі зошити;

-          Підручники і Посібники робочі зошити;

-          Грамота робочі зошити.

Шкільні зошити нашому магазині входять  до переліку навчальної літератури Міністерства освіти і науки України, рекомендованої до навчання, та мають відповідні грифи.

 

      

 

Купити робочі зошити 4 клас в нашому інтернет-магазині дуже легко. Для цього потрібно лише обрати необхідні Вам зошити та відправити нам замовлення. Після чого, до Вас перетелефонує наш менеджер для підтвердження Вашого замовлення. Також, замовити робочі зошити для школи можна у телефонному режимі, вказавши нашому менеджеру необхідні Вам позиції та адресу доставки.

Працівники інтернет-магазину Bookletka.com завжди допоможуть Вам у виборі необхідних Вам позицій і виконають Ваше замовлення у найкоротший термін та за найнижчими цінами.

n-bottom:6.75pt;line-height:normal;background: white'>