Якщо ваша дитина любить малювати, то вам просто необхідно обладнати для нього зручне робоче місце. Можна, звичайно, обійтися звичайним письмовим столом, однак це незручно з кількох причин. По-перше, у дитини має бути робоче місце для серйозних занять, уроків, складання дрібних конструкторів та інших завдань. Для цих цілей добре підходить стіл. Якщо за ним також малювати, то він неминуче перетвориться в щось, вимазане фарбою. Тому краще всього підходить для творчості – двосторонній мольберт, який є вибором більшості сучасних батьків. Різноманітність конструкцій допоможе вам підібрати саме те, що стане ідеальним варіантом для вашої дитини. 

Це дуже зручна модель, яка напевно сподобається вашому малюку. Звертаємо вашу увагу на те, що це складений мольберт, а значить, ви можете з успіхом прибрати його до стінки і знову дістати, коли дитина перейде на інше заняття.  Мольберт оснащений двома дошками для малювання. На одній можна малювати крейдою, а на другій стороні спеціальними фломастерами. Треба зазначити, що ця біла сторона дуже багатофункціональна. На ній також можна грати за допомогою магнітиків, а прикріпивши папір формату A1 зобразити барвистий шедевр аквареллю або гуашшю.


         

 

Судячи з відгуків, байдужих до такої іграшки дітей практично немає, абсолютно у всіх вона викликає бурю емоцій та задоволення. Ще б пак, адже це власний куточок, де можна робити все, що хочеться, а батьки за це тільки похвалять, чого не можна сказати про розмальований лінолеум або шпалери. Створюйте для дитини зручне місце для творчості і займайтеся разом з ним, а інтернет - магазин "Bookletka" допоможе Вам в цьому.