Для першокласника, який у вересні переступив поріг школи багато речей відбувається вперше – нова школа, перша вчителька, перший урок. А ще - підручник буквар 1 клас. Ця книга є першим шкільним другом малюка, яка відкриває йому дорогу до цікавого світу знань.
На початку шкільного життя діти перебувають на межі між грою і навчанням. Їм важко зрозуміти, чого від них хоче вчителька. Букварик – це і є той надійний помічник, який допомагає дитині здійснити плавний перехід від навчання грамоти в дитячому садку до читання в класі. Є декілька букварів, які дозволені для використання в школі. Всі вони розроблені за новою програмою, враховують психологічні і вікові особливості розвитку дітей.
Найпопулярнішим є 1 клас буквар вашуленко, купити його можна в нашому інтернет-магазині «Буклетка». Цей підручник, рекомендований МОН України, відповідає всім вимогам шкільної програми. Логічно побудовані завдання допомагають малюкові легко, без зайвих зусиль засвоювати матеріал. Завдяки яскравим малюнкам, приказкам, прислів’ям, ребусам дитина сприймає завдання, неначе гру, вчиться аналізувати слова, читати, засвоює перші елементи письма. Буквар видається на двох мовах – українській та російській.
Також у нас можна купити буквар захарійчук науменко. Цей підручник, як і попередній, став переможцем конкурсу на кращий буквар, і теж може використовуватися в загальноосвітніх школах. Завдяки йому малюк швидко навчиться читати і писати. Під час виконання цікавих завдань, які є в книзі, у першокласника розвивається пам'ять, мовлення, закладаються основи знань з рідної мови.
Також вчителів та батьків може зацікавити Буквар авторів Грабар та Чорної, який видається українською мовою. Він рекомендований до друку Тернопільською вченою радою. Разом з основами читання та письма, діти зможуть дізнатися про найкращі українські традиції та видатних людей України.
Розширити свій кругозір, засвоїти основи мови, письма та читання допоможе Буквар Вашуленко Н. С.  Цей підручник пропонує авторську методику навчання читанню. Ним можуть користуватися діти, як з українською мовою навчання, так і з російською.
Для дітей з російською мовою навчання надійним другом може стати Буквар Рудяков, Фролова. Він також розроблений, згідно нової шкільної програми, містить дуже багато цікавих завдань, яскравих ілюстрацій, які відповідають віку дітей.
В магазині «Буклетка» можна за помірну ціну придбати будь-який Буквар, який припаде до смаку Вашій дитині. Кожен з них створений для того, щоб швидко навчити маленького школяра читати і писати.