Вивчай англійську разом з посібниками Юлії Іванової

Сьогодні на полицях книжкових крамниць Ви можете знайти тисячі посібників з вивчення англійської мови різними віковими групами. Важливо, знайти саме той, що припаде до душі та допоможе зробити навчання цікавим і захоплюючим. Представляємо до Вашої уваги книги українського лінгвіста-методиста із двадцятирічним досвідом викладацької діяльності  - Юлії Іванової.

Автор розробила велику кількість навчальних видань по вивченню іноземної для дітей ы дорослих, пропагуючи метод активного навчання. Для дошкільнят запропоновано книги, які містять яскраві різнобарвні малюнки. Це дуже ефективно, адже вивчати іноземну в малюнках - цікаво. Аудіозаписи пісень та віршів допоможуть поставити дитині правильну вимову. В цій віковій категорії Ви знайдете:

●  В королівстві англійських віршів;

●  Казкові пригоди з англійською;

●  Англійська абетка + гра-доміно;

●  Справжні англійські прописи;

●  Дворівневий НМК BINGO

●  Книжки інтерактивної серії Natural Start in English.

 

 

Учням початкових й середніх класів в навчанні допоможуть довідники, зошити з граматики, лексики та правильної вимови, які мають аудаосупровід. Вони містять завдання, що пробуджують інтерес до цієї мови та навчають говорити нею природно йбез страхів. До таких книжок належать:

●  Живі правила читання;

●  Живі фрази і діалоги;

●  Жива граматика;

●  Англійський супертренажер із різними граматичними категоріями.

Для старшокласників і дорослих Юлія Іванова пропонує ті ж посібники, які представлені вище, але з глибшим освоєнням мови. Тут ви не побачите об’ємні правила із кількома прикладами. Все пояснюється чітко й зрозуміло, а закріплюється вдало підібраною системою практичних завдань.

Всі книги Юлії Іванової адаптовані як для групових занять, так й індивідуальних і можуть бути використані для самостійного оволодіння англійською мовою. Тож, якщо зацікавились, обов’язково завітайте на нашу сторінку і підберіть собі або своїм дітям цікаву та корисну книжку Юлії Іванової.