Навчальний курс з німецької мови для підлітків

 Beste Freunde

 

Цікавий та сучасний курс Beste Freunde призначений для підлітків, що бажають досконало оволодіти німецькою мовою. Він складається з 6 рівнів і може бути використаний у навчанні дітей віком від 10 до 16 років. Врахування вікових особливостей школярів цього віку в ньому допомагає досягти найбільшої ефективності у вивченні іноземної.

 

За європейською шкалою CEFR у структурі курсу від видавництва Hueber можна виділити такі рівні:

 

· початковий  - А1.1 та А1.2

· елементарний – А2.1 та А2.2

· середній – В1.1 та В1.2

 

 

Складовими навчально-методичного комплексу Beste Freunde є:

 

← Підручник;

← Робочий зошит;

← Книга для вчителя;

← Аудіодиск.

 

Купити їх разом чи окремо Ви зможете на нашому сайті. Використовуючи ці посібники, успішне навчання можливе, навіть при заняттях в декілька годин на тиждень. Чітка послідовність завдань та поступове їх ускладнення полегшує вивчення німецької.

 

Особливим є стиль викладання матеріалу. Це діалоги шести учнів, які зі сторінок видання розповідають свої життєві історії та обговорюють теми, близькі кожному підлітку.

 

 

Завдяки методичним  прийомам, які використані в навчальному курсі, школярі зацікавлені та змотивовані до його вивчення. Наявність календарного планування стане в пригоді вчителям при плануванні та організації уроків.

 

Робочий зошит arbeitsbuch допомагає на практиці застосувати  знання з лексики, граматики. Різноманітні тренувальні  вправи розвивають всі види мовленнєвої діяльності – читання, письмо, говоріння, аудіювання.

 

У підручнику kursbuch представлені країнознавчі тексти, що сприятимуть заглибленню у німецьку культуру та кращого розуміння словникового багатства німецької мови.

 

Для фонетичних завдань дуже зручним є використання CD-ROM з правильним озвучуванням.

 

Отож, якщо Вас зацікавив курс Beste Freunde і є бажання  його придбати для своєї дитини, ласкаво просимо на bookletka.com.У відповідному розділі Ви знайдете всі необхідні його компоненти та зможете замовити доставку у будь-який куточок України.