• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова Карп'юк

Позиції 1 з 12 з 87

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 87

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У цьому розділі представлено навчальні матеріали авторства Оксани Карпюк, зокрема підручники для учнів 1-11 класів, що є рекомендованими Міністерством освіти та науки України.

 

Підручники англійська мова карпюк нелише відповідають чинній програмі для шкіл, але й відрізняються сучасним підходом до викладання мови. Кожен з них є центральним компонентом цілого навчально-методичного комплексу. Це означає, що до підручників англійська карпюк пропонуються аудіо - та відеододатки, мультимедійні програми, робочі зошити, книги для читання, зошити з завданнями з граматики. Обов’язково книга карпюк для вчителя доповнюється папкою з наочно-дидактичними матеріалами (лексичними картками, постерами тощо). НМК представлено у двох серіях – для загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської.

 

Матеріали для молодших школярів створено на основі авторської концепції позитивної мотивації до вивчення англійської. За допомогою НМК, автором яких є оксана карпюк англійська мова викладається легко, невимушено, адже вони розроблені з використанням комунікативно-ігрової методики. Скажімо, підручник карпюк 1 клас доповнють корисні друковані, аудіо- та відеододатки. Веселі пісні, захоплюючі ігри та яскраві ілюстрації допомагають зацікавити першокласників.

 

При створенні навчальних матеріалів для 5-6 класів застосовано іншу авторську концепцію – формування в учнів здатності до міжкультурного спілкування. Наприклад, на сторінках підручника карпюк 5 клас для спеціалізованих шкіл з’являються нові персонажі – українські хлопчики і дівчатка та їхні друзі з англомовних країн, які листуються між собою. Вивчення англійської відбувається перш за все в процесі спілкування.

 

Починаючи з НМК карпюк 7 клас для навчання використовується більше автентичних англомовних текстів. Акцент зроблено на розвиток творчих здібностей учнів, тому багато уваги приділяється самостійній роботі. Робочий зошит карпюк містить творчі завдання з письма та усного мовлення.

 

Навчально-методичні комплекси для 9-11 класів покликані узагальнити отримані раніше знання, розвинути мовні навички. Школярі вчаться спілкуватися на різноманітні теми, отримують багато нової інформації англійською. Завдання для учнів подібні до тих, що використовуються у міжнародних тестах.

 

Отже англійська карпюк купити підручник, який відповідає чинній програмі, та добре продумані навчально-методичні комплекси з великою добіркою цікавих та корисних матеріалів для ефективного вивчення англійської.

Відгуки про товар
 1. Спасибо большое! Обслуживание - класс! Все вовремя доставили, сообщили, подсказали!
  17 вер. 2019, Евгения
 2. Для підручників Карпюк підходить вислів: "Смотрю в книгу- вижу фигу" Як можна по цих підручниках щось вивчити?
  20 квіт. 2016, 111111111111111
 3. Зошит для 5 го класу з граматики О.Карпюк це є незамінним помічником до основного курсу Карпюк 5 клас. нескладний мовний матеріал і прості ситуації спілкування, що дає змогу активізувати комунікативні навички, здобуті у початковій школі. Замовила в Bookletka зошити на клас, отримала знижку.Дуже вдячна за співпрацю.
  22 січ. 2016, Балакіна Ірина
 4. Богатый ассортимент. Как и у всех интернет-магазинов - нельзя увидеть покупку вживую, чтобы уж точно определиться, стоит брать или не нужно рисковать... Но на то он и интернет-магазин. Больше минусов не вижу
  21 січ. 2016, Валера
 5. Заказывали в вашем магазине учебники по английскому языку в большом количестве. Хотим выразить благодарность коллективу магазина за оперативность, доброжелательное отношение к клиенту, а также спасибо за скидку.
  21 черв. 2015, Ольга Алексеевна

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України