Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова Карп'юк

Позиції 1 з 12 з 104

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 104

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

У цьому розділі представлено навчальні матеріали авторства Оксани Карпюк, зокрема підручники для учнів 1-11 класів, що є рекомендованими Міністерством освіти та науки України.

 

Підручники англійська мова карпюк нелише відповідають чинній програмі для шкіл, але й відрізняються сучасним підходом до викладання мови. Кожен з них є центральним компонентом цілого навчально-методичного комплексу. Це означає, що до підручників англійська карпюк пропонуються аудіо - та відеододатки, мультимедійні програми, робочі зошити, книги для читання, зошити з завданнями з граматики. Обов’язково книга карпюк для вчителя доповнюється папкою з наочно-дидактичними матеріалами (лексичними картками, постерами тощо). НМК представлено у двох серіях – для загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської.

 

Матеріали для молодших школярів створено на основі авторської концепції позитивної мотивації до вивчення англійської. За допомогою НМК, автором яких є оксана карпюк англійська мова викладається легко, невимушено, адже вони розроблені з використанням комунікативно-ігрової методики. Скажімо, підручник карпюк 1 клас доповнють корисні друковані, аудіо- та відеододатки. Веселі пісні, захоплюючі ігри та яскраві ілюстрації допомагають зацікавити першокласників.

 

При створенні навчальних матеріалів для 5-6 класів застосовано іншу авторську концепцію – формування в учнів здатності до міжкультурного спілкування. Наприклад, на сторінках підручника карпюк 5 клас для спеціалізованих шкіл з’являються нові персонажі – українські хлопчики і дівчатка та їхні друзі з англомовних країн, які листуються між собою. Вивчення англійської відбувається перш за все в процесі спілкування.

 

Починаючи з НМК карпюк 7 клас для навчання використовується більше автентичних англомовних текстів. Акцент зроблено на розвиток творчих здібностей учнів, тому багато уваги приділяється самостійній роботі. Робочий зошит карпюк містить творчі завдання з письма та усного мовлення.

 

Навчально-методичні комплекси для 9-11 класів покликані узагальнити отримані раніше знання, розвинути мовні навички. Школярі вчаться спілкуватися на різноманітні теми, отримують багато нової інформації англійською. Завдання для учнів подібні до тих, що використовуються у міжнародних тестах.

 

Отже англійська карпюк купити підручник, який відповідає чинній програмі, та добре продумані навчально-методичні комплекси з великою добіркою цікавих та корисних матеріалів для ефективного вивчення англійської.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України