Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

ЗНО 2018

Позиції 1 з 24 з 106

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 106

на сторінці

Зовнішнє незалежне оцінювання – це важливий етап в житті кожного випускника школи та інших навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Дане тестування стає доленосним для багатьох учнів, оскільки його результати можуть відкрити двері бажаних університетів або взагалі залишити дитину без вищої освіти. Саме тому учні готуються до його здачі протягом довгих місяців,а іноді і років.

Тестування 2018 року буде проведено за значними зміненими правилами, тому підготовка до нього надзвичайно важлива.

Окрім того, що результати оцінювання є вступним іспитом до вузу, в цьому році результати зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземної мови, математики або історії будуть зараховані як результат Державної підсумкової атестації. Отже, на першому місті для кожного випускника цього року має бути саме підготовка до ЗНО підручники, які є невід’ємною частиною сучасного навчального процесу.

Найбільш підходящим варіантом для підготовки до даного тестування завжди були і є нові ЗНО книги, купити які можна в інтернет-магазині bookletka.com. Даний магазин пропонує купити посібники підготовки до ЗНО з багатьох навчальних предметів, включаючи ті, які з’явилися в даному списку цього року. «Буклетка» пропонує купити ЗНО 2018 посібники з усіх основних навчальних предметів. Підготовка до тестування з української мови та літератури може відбуватися за допомогою підручників з комплексної підготовки, так званих «репетиторів» для підготовки та збірників тестів. Інтернет-магазин також пропонує повний курс з даних предметів в тестах, хрестоматію для читання творів, підручник з вдосконалення написання власного висловлювання та інші книги.

Тестові завдання ЗНО з математики містять завдання за всі роки навчання в середній та старшій школі. «Буклетка» пропонує збірники тестів і задач з математики, комплексну підготовку з даного предмету та тренувальні матеріали.

Об’єм матеріалу з історії України надзвичайно великий, тому необхідна ретельна підготовка до ЗНО; підручники з даного предмету дуже обширно викладають матеріал, тому запропоновані в інтернет-магазині варіанти літератури для підготовки є необхідністю для кожного. Учні мають змогу продивитись і придбати збірник тестових завдань з історії України, ознайомитись з пам’ятками архітектури та репродукціями творів образотворчого мистецтва, пройти комплексну підготовку з предмету або підібрати іншу необхідну літературу.

Bookletka.com – це знахідка для кожного майбутнього абітурієнта, скільки окрім основних предметів, магазин пропонує посібники для ЗНО з багатьох інших предметів. Тут можна підібрати збірники тестових завдань з біології, хімії, фізики, всесвітньої історії,географії, зарубіжної літератури та іноземних мов (англійської та німецької). Серед розмаїття літератури кожен учень зможе підібрати ідеальний варіант для навчання та підготовки в даному інтернет-магазині та в результаті отримати найвищий бал.

Читати далі
Сховати