Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Економічна література

Позиції 1 з 24 з 150

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 150

на сторінці

Студентам економічних ВУЗів і економічних факультетів доводиться вивчати багато нових незнайомих навчальних дисциплін. Яким би професійним не був викладач, але без спеціальної літератури студентові обійтися просто неможливо. У інтернет-магазині «Буклетка» можна знайти всі необхідні підручники для економічних ВУЗів.

Великою популярністю в наш час користується спеціальність «Менеджмент». Література з цієї дисципліни дозволяє вивчити окремо кожен вид менеджменту: креативний, інноваційний, маркетинговий, менеджмент організацій і персоналу, політичний, кадровий, податковий, зовнішньоекономічний, операційний, інвестиційний, екологічний. Управління в кожній окремій галузі потребує різного підходу і має свої особливості. Однією з найважливіших умов успішного функціонування будь якого підприємства є успішне управління фінансовими потоками. Тому, кожен економіст повинен освоїти фінансовий менеджмент. Підручник купити можна в нашому інтернет-магазині. Дізнатися більше загальної інформації про управлінську діяльність, її принципи, місце у системі ринкових відносин та економіки в цілому допоможе посібник «Менеджмент» Т.Дудар.

У нас можна також придбати книги по маркетингу, такі як «Маркетинговий менеджмент», «Міжнародний маркетинг», «Маркетингова цінова політика». Ознайомитися з новітніми підходами до маркетингу, як науки, допоможе книга «Новітній маркетинг» Є.Савельєв, С. Чеботар. Для тих, хто вивчає фінанси, література теж не обмежена одним посібником. У нас є книги різних авторів, які доступно пояснять, що таке фінанси, фінансовий ринок, облік і аудит, фінансові інструменти, тощо.

Важливою економічною дисципліною являється Статистика. Книга з цього напрямку буде корисною і на заняттях у ВУЗі, і під час індивідуальної роботи.

Також у нас зібрані найкращі підручники з економіки: регіональна, ринкова, міжнародна, макро-і мікроекономіка. З нами Ви дізнаєтесь, як правильно організувати зовнішньоекономічну діяльність. А «Основи економічної теорії» допоможуть Вам розібратися в тому, як влаштоване економічне життя сучасного суспільства. Посібники представлені багатьма авторами. Тому Ви самі можете вибрати книгу, яка Вам до вподоби.

Жодна дисципліна не залишилася поза увагою «Буклетки»: Кредит і банківська справа, Бюджетна система, Контроль і ревізія, Інфраструктура товарного ринку, Економетрія, Основи бізнесу – у нас є будь яка література, для отримання міцних знань з потрібного напрямку діяльності.

Читати далі
Сховати