Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

DVD Вундеркінд з пелюшок 3 Світ навколо нас

DVD Вундеркінд з пелюшок 3 Світ навколо нас

Додати відгук

ISBN: 53867

Видавництво: Вундеркинд с пеленок

112,00 грн.

Коротка інформація

російська версія

для дітей з 4 до 10 років

 

Як роблять хліб? Чому літак не падає? Що таке лазер? Як видобувають залізо? Де працює вода? Як роблять папір? Звідки береться цукор? Чому виникають пожежі? Як роблять тканини? Що таке гроші? Яка буває музика? З чого отримують шоколад?


Про все це вашому малюкові розповість ця унікальна озвучена енциклопедія в картинках.


Малюки дізнаються про пам'ятки світу та дивовижі давнини, про екологію та виробництво матеріалів, про магніти та випромінювання, про греблі та шлюзи, про стилі живопису і архітектури, про країни та народи - всього не злічити. Перегляд барвистих і захоплюючих слайдів перетвориться на улюблене заняття всіх «чомучок».
 Програма зацікавить не тільки вашого малюка, але і його старшого брата - школяра, та й дорослий знайде тут багато цікавого для себе.

Практика показала, що для більшості дітей перегляд яскравих, озвучених картинок стає улюбленим заняттям, вони вимагають показувати ще і ще. На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини" таке навчання (навіть по 5-10 хвилин в день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається значно швидше за ровесників і від народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.


Головне, в чому Доман, безперечно, має рацію, це те, що чим менша дитина, тим краще вона засвоює будь-які нові для нього знання. Потрібно встигнути скористатися цим!


Не варто побоюватися «привчати» малюка до телеекрану з самого раннього віку - адже одне заняття триває всього кілька хвилин, а навантаження на очі мінімальна - як при перегляді діафільму або яскравої книжки. У презентаціях немає властивої мультфільмів зміни 24 кадрів в секунду, а зображення і підпис до нього затримуються на екрані надовго.


DVD Вундеркінд з пелюшок 3 Світ навколо нас

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість