Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Destination B1 Student’s Book with Key

Destination B1 Student’s Book with Key

ISBN: 9780230035362

Автор книги: Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles

Видавництво: Macmillan

Сторінок: 70

Мова: English

512,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація
Мacmillan Destination В1 граматика – унікальний посібник, створений спеціально для тих, хто мріє не лише досконало опанувати англійську мову на цьому рівні, але й успішно скласти Міжнародні мовні іспити, серед яких Cambridge FCE та Cambridge CAE. У підручнику представлені не тільки граматичні завдання, а й подана лексична база, який допоможе швидко складати мовні конструкції та вдало висловлюватися іноземною мовою, приділено увагу ідіомам та фразеологізмам.
Особливості підручника
Сучасна Destination В1 книга – добірка граматичних та лексичних вправ, які підібрано з урахуванням всіх європейських вимог мовної освіти. Матеріал розподілено на тематичні розділи.
Серед переваг даного підручника, можна виділити структурованість та чіткість пояснення навіть досить складного граматичного матеріалу, а також великий обсяг вправ на закріплення вивченого матеріалу. Це досить важливий нюанс, оскільки можна не тільки уважно опрацювати інформацію граматичного та лексичного спрямування, але й швидко перевірити і виявити, чи зрозуміли ви її та чи треба доповнення навчального процесу додатковими годинами. Досить обширно розкриті коллокації та ідіоми, які допоможуть зробити мову більш насиченою.
Destination В1 купити можна у книжковому супермаркеті «Буклетка» . Адже, це унікальна можливість придбати якісні та корисні підручники за вигідними цінами. Одна ця книга стане у нагоді при вивченні неправильних та фразових дієслів та виразів, словосполучень, інформації по словотворенню.
Читати далі
Сховати

Destination B1 Student’s Book with Key

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

При замовленні на суму від 500 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми також рекомендуємо
512,00 грн.
512,00 грн.

Починаючи з: 446,00 грн.

404,00 грн.
Схожі товари

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України