• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Solutions Upper-Intermediate 3rd edition

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Solutions Upper-Intermediate 3 видання купити

 

Четвертий рівень популярного курсу вивчення англійської мови для підлітків дозволить досягти рівня B2 за шкалою CEFR – це достатній рівень оволодіння мовою, який дозволить вільно спілкуватися майже в усіх сферах. Навчання саме за цим курсом не лише озброює навичками правильної побудови речень, вживання конструкцій тощо, за рахунок різноманіття текстів значно збагачується словниковий запас і розширюється кругозір.

 

Solutions Upper-Intermediate 3rd edition купити варто тим, хто прагне досконало вивчити English та впевнено спілкуватися з носіями мови. Цікаві завдання та інформативні тексти зроблять так, що процес навчання не буде здаватися нудним, адже мотивація у пізнанні нового закладена в методиці побудови посібників. Комплектація курсу стандартна і включає:

 

  Книга для учня

  Робочий зошит

 Книга для вчителя

 Аудіодиск

 

На цьому етапі вивчення мови відбувається поглиблене вивчення таких граматичних категорій:

 

Past perfect simple and continuous

 Comparison

 Modals present and future

 Negative structures

  The passive

 Reported speech

 Second and third conditional

 Emphasis

 

Робота в книгах солюшенс аппер інтермедіат з чотирма базовими навичками  - говоріння, письмо, аудіювання та читання - спряє комплексному засвоєнню нових знань та  більш глибоко проникненню в мовний простір.

 

Тематика уроків в зошиті і підручнику, підібрана відповідно до вікових інтересів, сприяє розвитку особистості учня. Весь матеріал посібників поділений на тематичні блоки:

 

Fame

 Problems

 Customs and culture

 Holidays and tourism

 Relationships

 Health

 Tall stories

 Change the world

 Consumerism

 

 

Продовжується поетапна підготовка до екзаменів з чітко визначеними стратегіями. Саме володіючи цим рівнем можна сміливо складати навіть міжнародні іспити – TOEFL або IELTS.

 

Нове видання має привабливе оформлення – яскраві та сучасні фотоілюстрації, влучно оформлені рубрики. Все це сприяє мотивації до навчання.

 

Комплект solutions upper-intermediate купити на нашому сайті bookletka.com зможете зі швидкою доставкою та  зручною оплатою.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України