• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Solutions Third edition

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

  Інтернет-магазин Буклетка представляє навчально-методичний комплекс Oxford Solutions з п’яти рівнів. Це оксфордський мультимедійний курс з вивчення англійської мови для тінейджерів і молоді. Він користується величезною популярністю в усьому світі і в Україні також, а тому не залишає байдужим нікого, ні викладачів, ні студентів, які бажають вдосконалювати свою англійську.

Серія посібників складається з 5 рівнів:

1. Elementary;

2. Advanced;

3. Pre-Intermediate;

4. Intermediate;

5. Upper-Intermediate.

  Оксфорд Солюшн розрахований на учнів віком від 14 до 19 років, які ґрунтовно вивчають англійську мову і готуються до випускних іспитів. Курс створений таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність на шляху до освоєння мовної підготовки, особливо в частині вдосконалення впевненогомовлення і грамотної вимови. Він включає наступний перелік книг:

  Oxford підручник з англійської мови solutions купити бажають учні, студенти та вчителі. Кожен урок в ньому прописаний таким чином, щоб учні після його завершення відчували певний результат. Цьому сприяє лаконічна, інформативна і ґрунтовна викладка матеріалу, вся інформація відрізняється актуальністю, дієвістю та простотою у використанні.

  Підручник third edition solutions student's book містить теми і завдання для випускних іспитів, вони описані в розділі «Рішення». Проста структура рішення, а також методично керований підхід навчання, полегшують сприйняття курсу, мотивуючи учнів не тільки вчиться, але й на практиці використовувати свої знання та навички. Розмовна мова інтегрована у всіх уроках, а розділ «я можу» дозволяє учням закріпити їх успіх. Книга студента взаємодіє з цифровими ресурсами курсу, що забезпечує закріплення тем на практиці. Для цього існують онлайн-тести та аудіо записи на CD диску.

  Робочий зошит solutions workbook містить вправи й завдання для практичної домашньої роботи, їх регулярне виконання просуває навчання, закріплюючи отримані на уроці знання. Таким чином, студенти розширюють словниковий запас, ефективніше засвоюють граматику, практикуються в спілкуванні англійською мовою, стаючи все більш впевненими їїносіями. Весь комплекс розрахований на підлітків, тому завдання та вправи являють собою дуже захоплюючий сучасний контент.

  Solutions 3rd edition teacher's book - це книга вчителя. Вона створена кращими методистами, вчителями та викладачами бездоганної оксфордскої школи англійської мови, над нею працювали автори з особистим досвідом викладання. Посібник пропонує виконання додаткових дій інтегрованих в тему уроку, що дозволяє збільшити гнучкість навчального процесу. Також в ньому прописані структуровані мовні завдання, вони сприяють тому, що студенти починають говорити і спілкуватися англійською мовою більш впевнено. Комунікативний аспект дуже важливий в даному курсі і на ньому акцентовано багато уваги. Ще автори залишили корисні замітки для вчителя, в них вказані дієві поради і навіть цілі стратегії по техніці проведення уроків.

Додаткові матеріали присутні в:

  • MultiROM - це CD диск, цифровий носій, що містить інтерактивні ігри та аудіоматеріали для прослуховування. Завдяки йому відкривається доступ до інтерактивних занять з граматики, письма, читання та аудіювання. Тут є розвиваючі ігри та вправи пов'язані із завданнями з робочого зошита.
  • У рішеннях iTools присутня інформація дотична докниги учня і інших посібників, зібрана для активізації інтерактивного потенціалу комплексу. Більшою мірою iTools - це методичний посібник для вчителя, який дозволяє йому більш ефективно проходити курс.
  • Test Bank MultiRom також містить корисні рішення, тут прописані кумулятивні і аудіо тексти на будь-яку тематику.

 

 

Відгуки про товар
  1. Спасибо большое.Быстро и удобно.
    12 лип. 2020, Veronika

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України