• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Solutions Pre-Intermediate 3rd edition

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Solutions Pre-Intermediate 3 видання купити

 

Якщо Ви зазирнули на цю сторінку, у Ваших планах  Solutions Pre-Intermediate 3rd edition купити. І це є гарною ідеєю! А нижче Ви дізнаєтесь всі переваги цього начального комплекту і вже не буде жодних сумнівів у правильності Вашого вибору.

 

Обираючи книги зазначеного курсу, Ви не лише отримуєте відмінну методичну базу для вивчення англійської, а й посібники, що ідеально підходять для підлітків -  наповнені цікавими текстами, яскравими ілюстраціями та ефективною поетапною підготовкою до майбутніх екзаменів. Окрім підручника і робочого зошита для учня комплектація для вчителя включає: книгу для вчителя, аудодиски, DVD, Тести, Презентації та матеріали онлайн в особистому кабінеті.

 

Книжка солюшенс пре інтермедіат традиційно складається з 9 розділів, що включає такі тематичні юніти:

 

 Introduction

★ Feeling

 Adventure

 On screen

 Our planet

★ Ambition

★ Tourism

★ Money

 Crime

★ Science

 

 

Знайомлячись з цими темами, Ви паралельно працюєте над вивченням граматики, збагаченні словникового запасу. Окрім цього, програмою передбачено роботу над чотирма навичками мовлення:

 

✍читання,    

✍аудіювання,

✍письмо,

✍говоріння.

 

Закінчивши навчання за цим рівнем, Ви засвоїте такі граматичні категорії:

 

 past simple

 past continuous

 quantity

comparison

 will and going to

 present perfect

 second conditional

 reported speech

 the passive

 

 

Окремим розділом у книзі для учня червоного кольору подається культурологічний матеріал, вивчаючи який Ви познайомитеся з культурою, традиціями, літературою та наукою Великої Британії.

 

Робочий зошит своїми текстами адаптований під українознавчий аспект: тут Ви знайдете розповіді таких же підлітків з різних міст України, українські атрибути та культурні надбання. Достатня кількість завдань дозволяє ґрунтовно оволодіти знаннями з тієї чи іншої теми.

 

Вивчити англійську вже не є недосяжною мрією, адже завдяки оновленому мотиваційному матеріалу, учень заохочується до навчання та отримує вражаючі результати. Тому рішення комплект solutions pre-intermediate купити стане першим кроком на шляху до успіху.

 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України