• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Solutions Elementary 3rd edition

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Solutions Elementary 3rd edition купити

 

Навчально-методичний комплекс  Solutions 3ed елементарного рівня передбачає вивчення англійської мови, як іноземної підлітками віком від 11 років. Використовуючи ці посібники, Ви  можете розраховувати на ефективну методику викладання мови. До навчального комплекту належать: підручник, зошит і аудіодиск.

 

Підручники солюшенс елементарі складаються з дев’яти юнітів і охоплюють найцікавіші теми для п’ятикласників:

 

⚡ Introduction

⚡ Family and friends

⚡ School days

⚡ Style

⚡ Food

⚡ In the city

⚡ Going wild

⚡ Digital world

⚡ Be active!

⚡  Home

 

Вивчаючи подані теми, учень не лише збагачує словниковий запас та навички роботи з текстом, а й відбувається розвиток 4 найнеобхідніших умінь:

 

✍ говоріння,      

✍ письмо,

✍ аудіювання,

✍ читання.

 

Тому комплект solutions elementary купити потрібно тим, хто бажає вдосконалити свій рівень англійської завдяки легким та цікавим завданням.

 

Саме третє видання цього курсу відзначається сучасним та захоплюючим матеріалом. Граматичні явища вивчаються безпосередньо на текстах, що є актуальними для школярів. Таким чином, примусове навчання змінюється на вмотивоване й результативне.

 

Аудіосупровід до деяких вправ допомагає поставити правильну вимову складних у англійській мові буквосполучень та розвинути можливість кращого сприйняття іншомовних  текстів на слух.

 

Цей рівень відзначається вивченням таких граматичних категорій:

 

 артикль

 теперішній час

 прислівники частотності

 вищий ступінь порівняння прикметників

 минулий час

 теперішній доконаний час тощо.

 

Опанувати нові поняття допоможе робочий зошит workbook, в якому представлена дієва система вправ на закріплення знань. Із поданих вправ Ви зможете обрати ту, що відповідає певному рівню підготовки, таким чином, здійснюється індивідуальний підхід до кожного студента.

 

Значна увага в цьому курсі приділяється підготовці до екзаменів. Вже на першому рівні запропоновані тренувальні завдання.

 

Окрім міцної методичної бази книги привертають увагу оформленням – доречні ілюстрації, постери, сучасні фотографії, інформативні таблиці – все це не тільки підвищує інтерес до навчання, а й сприятиме кращому запам’ятовуванню навчального матеріалу.

 

Solutions Elementary 3rd edition купити Ви зможете на bookletka.com в будь-якій комплектації та зі зручною доставкою.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України