• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Solutions Advanced 3rd edition

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Solutions Advanced 3rd edition купити

 

 

Найвищий п’ятий рівень популярного курсу Solutions Advanced забезпечує своїм студентам вільне володіння англійською мовою, можливість розуміти різні типи текстів та прихований зміст, закладений в них. Опанувавши з цими посібниками ступінь едванс, Ви розумітимите носіїв мови британської та англійської вимови.

 

Комплект solutions advanced купити необхідно тим, хто бажає оволодіти складними граматичними та синтаксичними конструкціями, модальними дієсловами, атрибутивні форми, правильним використання субститутів тощо. Завдяки вдало підібраним лексичним вправам, Ваш словниковий запас може сягати вже від 4 до 6 тис слів та виразів. Така ефективність доведена і пояснюється сильною методичною базою, яка лягла в основу цих підручників.

 

Книга для учня представлена сучасними та пізнавальними текстами, різнорівневими завданнями та актуальними темами, що зацікавлять підлітків. А саме:

 

☑ Beginnings

 Stories

☑ Partners

 Changes

☑ Battles

 Dreams

☑ Journeys

 Secrets

 Endings

 

Це надзвичайно мотивує до навчання і підвищення власного рівня підготовки.

 

Учнівський зошит – це посібник, що за тематикою дублює підручник, проте значно розширює межі тем, що вивчаються й дозволяє на практиці застосувати отримані знання. Використання зошита поряд зі students book неодноразово підтверджувало ефективність засвоєних знань.

 

Про вчителів видавництво також подбало і створила поурочні методичні рекомендації, що допоможуть зробити заняття ненудними та результативними.

Додатково Ви можете придбати комплект дисків, що містять аудіозаписи до вправ, що не лише сприяють кращому розумінню, а й допоможуть сформувати правильну вимову.

 

Всі компоненти курсу «працюють» над озброєнням студента навичками говоріння, письма, розуміння прочитаного та почутого.

Книги солюшнс едванс відмінно зарекомендували себе при підготовці до іспитів: державних та міжнародних.

 

Інтерактивна складова представлена в курсі організовує дистанційне навчання, яке наразі є надзвичайно актуальним.

 

Якщо Ви прагнете у вивченні англійської мови досягти рівня C1 та вільно спілкуватися англійською, Вам варто Solutions Advanced 3rd edition купити.

Відгуки про товар
  1. Спасибо большое.Быстро и удобно.
    12 лип. 2020, Veronika

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України