• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Smart Junior Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 20

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 20

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити зошит смарт джуніор 1,2,3,4 клас Мітчелл недорого на клас Україна Київ, Дніпро, Одеса, Бровари


Робочий зошит з англійської є важливим інструментом у процесі навчання. Саме завдяки йому, учні мають можливість вдома або в класі самостійно  відпрацювати свої навички та систематизувати нові знання.

Smart Junior Workbook – це посібник для початкової школи, розроблений спеціально під НУШ програму для України. Видавництво MM Publications надрукувало курс, що став принципово новим, інноваційним проектом з навчання англійської в 21 столітті. Сучасний світ вимагає актуальних  умінь й навичок у особистості, що навчається протягом усього життя. Зміст навчання було переглянуто й доповнено новими методами, що розвивали необхідні компетентності.

 

Робочий зошит до підручника відповідає його темам та пропонує завдання для відпрацювання отриманих знань. В перших рівнях наявні прописи, щоб  дитина запам’ятала написання й вимову нових для себе букв. Кількаразове повторення сприяє кращому запам’ятовуванню.

Воркбук окрім серії завдань містить додатково вправи для дрібної моторики, ігри, матеріали для поробок, проекти. Спеціальні рубрики знайомлять школярів з культурою і традиціями англомовних країн.

 

Оформлення робочого зошита не відрізняється від підручника – тут подані яскраві ілюстрації, гарні кольорові фото,  цікаві малюнки. Герої посібників допомагають школярам виконати завдання.

Експрес-перевірка та індивідуальні роботи також можуть проводитися у зошиті, адже там наявні сторінки самоконтролю.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України